Forum dyskusyjne

RE: Odejść czy zostać

Autor: APatia   Data: 2020-02-27, 20:00:00               

"Autor: sysRq2 Data: 2020-02-27, 18:56:53
Związałaś się z facetem, który wcześniej miał partnerkę lub partnerki a to samo w sobie już nie daje takiej osobie dobrego świadectwa. Nawet daje do zrozumienia, że nie będziesz miała z nim lekkiego, spokojnego i rodzinnego życia. "

Więc uważasz, że mężczyźni którzy mieli już dwie partnerki nie są w stanie dać szczęścia tej trzeciej dożywotnio?
Rozumiem, że nie znasz takich osób?

"Mogłaś na samym początku spytać co było powodem rozpadu tamtych związków przed tym jak się z nim związałaś. O ile wtedy o tym wiedziałaś. O takie rzeczy zawsze należy pytać i dobrze się wsłuchiwać w odpowiedzi, bo rzadko kiedy są one szczere a to też o czymś świadczy. "

Ale po co pytać o powód skoro wg Ciebie już sam fakt, że miał przed nią partnerkę oznacza, że na starcie jest skreślony.

"Pierwsze 7 lat było bez seksu. Zatem można, mężczyźni i kobiety od tego nie umierają."

Ba. Można i 50 lat bez seksu żyć. Ale to odbiera kobiecie możliwość posiadania dzieci. Chyba że wierzysz w niepokalane poczęcie ;p

"Przez te 3 lata człowiek się poznaje umysłem, a na koniec idealnie się dopasowują ciałami."

Niekoniecznie. Możesz się świetnie dogadywać i poznać z człowiekiem przez 3 lata, a gdy dojdzie do seksu okazuje się że...lipa panie, lipa. I co wtedy? Odchodzisz z myślą, że straciłeś 3 lata życia? Czy zostajesz ale nie ma w związku seksu? Lub zostajesz, seks jest ale beznadziejny?
W ogóle... Kto wymyślił termin 3 lat!? ;p

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku