Forum dyskusyjne

RE: Odejść czy zostać

Autor: sysRq2   Data: 2020-02-27, 21:21:26               


"Więc uważasz, że mężczyźni którzy mieli już dwie partnerki nie są w stanie dać szczęścia tej trzeciej dożywotnio?
Rozumiem, że nie znasz takich osób?"

Dziwny wniosek. Nie uważam w ten sposób. Jak kogoś to uszczęśliwi to niech robi co chce i jak chce, ale skąd później te łzy na policzkach -pani doświadczona?;)

"W ogóle... Kto wymyślił termin 3 lat!? ;p"

Ja wymyśliłem, by spowodować twoje nieświęte oburzenie i innych kobiet. Jak widać z pierwszymi efektami. Nie dałabyś rady tyle wytrzymać? O popatrz.

"Niekoniecznie. Możesz się świetnie dogadywać i poznać z człowiekiem przez 3 lata, a gdy dojdzie do seksu okazuje się że...lipa panie, lipa. I co wtedy? Odchodzisz z myślą, że straciłeś 3 lata życia? Czy zostajesz ale nie ma w związku seksu? Lub zostajesz, seks jest ale beznadziejny?"

Rozumiem ,że na swoim przykładzie to stwierdzasz, bo opisywałaś taką sytuacje ze swojego życia na łamach forum. Nawiązuje do tego bo mnie zaciekawiło co było faktycznym powodem rozpadu twojego pierwszego związku - może nieudane pożycie seksualne? To by dużo zmieniło w odbiorze twojej historii, ale może sama gdzieś o tym pisałaś. Nie wiem, ale chętnie się dowiem w celach naukowych. Dobrze że nie teoretyzujesz, takich tutaj bardzo szanujemy.

Jak seks jest beznadziejny to znaczy że masz kastrata albo zwyczajnie zwalasz wszystko na faceta bo uwielbiasz męską dominacje nad sobą, która jest taka zła i opresyjna. Hmm?

"Ale po co pytać o powód skoro wg Ciebie już sam fakt, że miał przed nią partnerkę oznacza, że na starcie jest skreślony."

Nie uważam, że jest skreślony, ale że zwiększa to ryzyko przejechania się na kimś takim. Tylko wiele kobiet własnie lubi tych "złych doświadczonych", bo tu często chodzi tylko o tarmoszenie?? Pewne w niektórych przypadkach chodzi. No i doświadczenie życiowe, ale tak naprawdę to przezabawne, że kobieta potrafi lecieć do faceta po kilku rozwodach, mającego dzieci z innych związków, płacącego alimenty =posiadającego pieniądze i uważa jeszcze takiego faceta za dojrzalszego od kogoś z czystą kartką, kto takich głupot nie popełnił. Weź zrozum kobietę. ;)
Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku