Forum dyskusyjne

RE: Odejść czy zostać

Autor: sysRq2   Data: 2020-02-24, 17:31:49               

"Wcześniej mówił że też chcę a teraz mówi że nie."

Pytanie kiedy wcześniej?? Może on chciał ślubu, tylko mu życie zbrzydło jak mu wszyscy zaczęli o nim truć i go ustawiać w szeregu co ma robić i kiedy. My faceci tak nie lubimy. Wtedy się zamykamy w sobie. ;-) Poza tym musisz pamiętać, że duża liczba mężczyzn nie lubi tych całych ceremoniałów. Zaproponuj mu ślub pod lasem na łące, na spokojnie , w gronie najbliższych. Może zmieni postawę. Może zechce? Takie śluby mają swój klimat.

My mężczyźni chcemy ślubu, chcemy żony i dzieci. Obecnie to nawet częściej niż "wyzwolone kobiety".
Tylko musisz pamiętać, że kobieta się różni od mężczyzny. Wy kobiety lubicie przeidealizować, marzyć i nie wiadomo co jeszcze snuć na przyszłość, bo "jakoś to będzie". My natomiast, mężczyźni mamy bardzo techniczne umysły i my na zakładanie rodziny patrzymy inaczej. To, że facet mówi że nie chce, nie znaczy że nie chce.

Pamiętaj również, że jak jesteś z tych kobiet, które chciałby się zadłużać aby wyprawić wielkie wesele i takie achy i ochy robić nad swoim majestatem w sukni ślubnej, to nie dziwi mnie to, że chłop się przeraził i nie chce. Też bym nie chciał. Kto to później spłaci a wygląda na to, że jego rodzinka ma parcie na wielką imprezkę, co nie??. :-)) Musisz sobie odpowiedzieć z jakich kobiet jesteś, a jak z tych skromnych to zaproponuj mu coś spokojnego. Liczy się przecież coś innego niż przepych i sława, prawda???

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku