Forum dyskusyjne

RE: Odejść czy zostać

Autor: sysRq2   Data: 2020-02-24, 18:40:55               

Mhm, życiowo doświadczone specjalistki od mężczyzn na tym forum pewnie by powiedziały, że na początku Tobie mówił że chce ślubu bo chciał Cię zdobyć i zaciągnąć do łóżka, a nic przecież tak nie działa jak zgrywanie chcącego mieć żonę i dzieci. "Teraz to już niczego nie zmieni", bo swoje samcze instynktowne zapędy zdobywcy zaspokoił, więc facet przyhamował. Co nie kobitki forumowe?? Tak było?? Zapewne.

Ja jako mężczyzna powiem tak.

Mam nadzieje, że rozmawiałaś z nim o tym dlaczego zmienił zdanie, że kiedyś chciał , a dzisiaj już nie chce?? Nie musisz nawet pisać o tym, po prostu rozmawiałaś z nim o tym, tak?? Chyba powinnaś mieć więcej informacji dla samej siebie jakie są przyczyny tej zmiany myślenia. Jak Tobie tych przyczyn nie chce zdradzić, to najwidoczniej uderza to w jego "męskość", czyli centrum dowodzenia - mózg i wszystkie procesy jakie tam zachodzą. Żyjemy w takim klimacie, że mężczyzna nie podzieli się kobiecie swoimi wątpliwościami, słabościami, bo spluną mu w twarz i szyderczo zelżą. :-)

Powiesz mi jakiej osobowości jest twój mężczyzna?
EKSTRAWERTYK CZY INTROWERTYK??
Jesteś jego jedyną kobietą, czy już wcześniej posiadał kobiety?? Budowałaś swój związek na szczerości????? Podejrzenia o zdradę????

Trochę to wygląda jakby coś go przytłaczało na tyle mocno, że jest w stanie specjalnie stać się oziębłym aby nie zrealizować cudzych zamierzeń na które nie jest jeszcze gotowy. W takich przypadkach jak facet będzie przesadnie obciążany, to sam odejdzie. To tak odnośnie tytułu wątku.


Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku