Forum dyskusyjne

RE: Odejść czy zostać

Autor: Yolka   Data: 2020-02-24, 19:54:23               

Jyati, nie pozwól mącić sobie w głowie. On mówi NIE i lepiej przyjmij to do wiadomości i nie szukaj drugiego dna w tym, co mówi.
Przecież ten facet ma 30 lat, to nie jest 20-letni, niedojrzały smarkacz. Fakt, że on nie chce ślubu i dzieci, nie oznacza, że jest niedojrzały. On prezentuje taką postawę życiową; żadnych ślubów, odpowiedzialności, zobowiązań, chce być wolny, chce mieć możliwość wycofania się z układu z kobietą gdy poczuje się znudzony, w każdym momencie i bez konsekwencji.
Ma do tego prawo, tyle, że jego poglądy nijak mają się do Twoich oczekiwań.
Mało tego, okłamał Cię nie raz. Wiesz, że ma kontakty z innymi kobietami, które przed Tobą ukrywa. Gdyby był uczciwy wobec Ciebie, nie miałby czego ukrywać. Argument, że byłabyś zazdrosna, to zwykła manipulacja i ukrywanie braku lojalności wobec Ciebie. Po co Ci facet o którego miałabyś być zazdrosna? Przecież zazdrość na ogół wynika z braku szczerości i dwuznacznych zachowań drugiej strony (nie mówię o chorobliwej zazdrości).
Te pseudo zaręczyny też były kłamstwem wymierzonym w Ciebie. Zabawił się dla świętego spokoju, czym zaklepał sobie Ciebie jeszcze na jakiś czas. Po za tym, co to za facet, który działa pod presją rodziny, naprawdę masz satysfakcje z tych zaręczyn?
do tego od 2 lat! stracił zainteresowanie Tobą, mało się angażuje. Czy te wszystkie sygnały nie dają Ci do myślenia?
Nie bądź naiwna, z nim nie czeka Cię żadna przyszłość, a już na pewno nie szczęście. Uwolnij się od tego krętacza, oddaj mu ten pierścionek i cisz się wolnością.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku