Forum dyskusyjne

RE: Odejść czy zostać

Autor: APatia   Data: 2020-02-26, 23:36:37               

"Autor: sysRq2 Data: 2020-02-26, 16:51:05
Tutaj są prawie same znawczynie mężczyzn, które nie potrafiły wybrać raz a porządnie"

Ty nie rozumiesz, że niektórzy ludzie są świetnymi kameleonami.
Wyobraź sobie, że poznajesz dziewczynę, macie te same pasje, dogadujecie się, przez kilka lat jest naprawdę dobrze. Planujecie wspólną przyszłość, zaręczacie się, planujecie ślub i nagle ta dziewczyna mówi ci: wiesz, w sumie to już cię nie kocham. Rozmawiasz z nią i okazuje się, że to co teraz mówi jest zupełnie czymś innym niż to co słyszałeś przez kilka poprzednich lat. Nagle zdajesz sobie sprawę, że nie znasz tej osoby. I nie tylko ty. Twoja rodzina i przyjaciele, którzy poznali tą dziewczynę również jej nie poznają.
Jaką masz pewność, że człowiek z którym się wiążesz nie wywinie ci takiego numeru? Nie okłamie cię? Nie zdradzi?
Są osoby które doskonale udają kogoś kim nie są, a potem bez żadnych emocji potrafią cię wymienić na kogoś innego. I nie poznasz, że kłamią, bo mimo że są upośledzeni emocjonalnie to doskonale emocje znają i potrafią je udawać.

Nigdy nie masz pewności, że wybierasz raz a porządnie. Są ludzie którzy po kilku latach wspólnego szczęśliwego życia się rozstają. Jaką masz pewność, że ciebie to nie spotka? Nie masz. Możesz komuś bezgranicznie ufać a ten ktoś i tak w każdym momencie może zrobić obrót o 180 stopni.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku