Forum dyskusyjne

RE: Odejść czy zostać

Autor: sysRq2   Data: 2020-02-27, 18:56:53               

Związałaś się z facetem, który wcześniej miał partnerkę lub partnerki a to samo w sobie już nie daje takiej osobie dobrego świadectwa. Nawet daje do zrozumienia, że nie będziesz miała z nim lekkiego, spokojnego i rodzinnego życia. A to tylko jeden element, który mógł Ciebie ustrzec przed tą sytuacją.
Mogłaś na samym początku spytać co było powodem rozpadu tamtych związków przed tym jak się z nim związałaś. O ile wtedy o tym wiedziałaś. O takie rzeczy zawsze należy pytać i dobrze się wsłuchiwać w odpowiedzi, bo rzadko kiedy są one szczere a to też o czymś świadczy. Jak się ma do czynienia z takim typem mężczyzny, to jasny warunek na próbę charakteru i intencji: seks po trzech latach związku. Jest taka historia jak facet pracował 7 lat by zyskać kobietę, oszukali go i dali mu inną, a później kolejne 7 lat pracował aby zyskać inną kobietę - tą którą miał zyskać pierwszą. Pierwsze 7 lat było bez seksu. Zatem można, mężczyźni i kobiety od tego nie umierają.

Wiesz, jak to potęguje pożądanie i miłość w związku? Przez te 3 lata człowiek się poznaje umysłem, a na koniec idealnie się dopasowują ciałami.

Stare przysłowie powiada, że gdy się człowiek śpieszy, to się Diabeł cieszy.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku