Forum dyskusyjne

RE: Odejść czy zostać

Autor: APatia   Data: 2020-02-27, 23:29:48               

"Autor: sysRq2 Data: 2020-02-27, 21:21:26
ale skąd później te łzy na policzkach -pani doświadczona?;)"

Stąd, że niektórzy ludzie są manipulantami, kłamcami i egoistami. Nie stąd, że komuś nie wyszło z pierwszym partnerem/ką i szuka kolejnego/kolejnej. Może właśnie ten co szuka zakończył związek z osobą toksyczną i jest zupełnie normalnym człowiekiem.
Doświadczona? Jeśli tak, to mogę dawać rady innym co robić a czego nie, bo wiem o czym mówię w przeciwieństwie do niedoświadczonych.

"Nie dałabyś rady tyle wytrzymać? O popatrz."
O popatrz. Tak się składa, że wytrzymałam prawie 30 lat i żałuję, że tyle zwlekałam.

"Rozumiem ,że na swoim przykładzie to stwierdzasz, bo opisywałaś taką sytuacje ze swojego życia na łamach forum."

Nie. Z moim pożyciem było wszystko ok. Po prostu przy pierwszym partnerze nie miałam porównania. Uważam tylko, że ten drugi był - jak to mówisz - lepiej do mnie dopasowany pod tym względem.
Powodem rozpadu mojego związku było mój narzeczony, który stwierdził, że już mnie nie kocha. Bo np. chleb był krzywo pokrojony ;p i nie miałam wobec niego żadnych oczekiwań, czego najwyraźniej brakowało mu po 4 latach związku. Znaczy, przeszkadzało mu to, że kochałam go takim jaki był, z wadami i zaletami. ;p

"...ale tak naprawdę to przezabawne, że kobieta potrafi lecieć do faceta po kilku rozwodach, mającego dzieci z innych związków, płacącego alimenty =posiadającego pieniądze i uważa jeszcze takiego faceta za dojrzalszego od kogoś z czystą kartką, kto takich głupot nie popełnił. Weź zrozum kobietę. ;)"

Ale wiesz... to działa w dwie strony. Ja np.takich kobiet nie znam. Znam za to takich facetów.
Z drugiej strony, taki np.35-letni facet prawiczek - brzmi mocno podejrzanie.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku