Forum dyskusyjne

RE: Odejść czy zostać

Autor: APatia   Data: 2020-02-24, 19:37:53               

Autor: Jyati Data: 2020-02-24, 15:03:57
"Zaręczyliśmy się i po roku od zaręczyn powiedział że nigdy nie chce mieć żony ani dziecka (ja chce). Wcześniej mówił że też chcę a teraz mówi że nie. "

Autor: Jyati Data: 2020-02-24, 18:56:36
"Nieraz widziałam jak piszę z innymi kobietami ale wtedy kłamał i mówił że to kolega więc nie wiem czy mogło dojść do zdrady. Powiedział że mnie okłamał bo nie chciał abym była zazdrosna."

I tyle w temacie szczerości.

"Autor: sysRq2 Data: 2020-02-24, 18:40:55
Mhm, życiowo doświadczone specjalistki od mężczyzn na tym forum pewnie by powiedziały, że na początku Tobie mówił że chce ślubu bo chciał Cię zdobyć i zaciągnąć do łóżka, a nic przecież tak nie działa jak zgrywanie chcącego mieć żonę i dzieci. "Teraz to już niczego nie zmieni", bo swoje samcze instynktowne zapędy zdobywcy zaspokoił, więc facet przyhamował. Co nie kobitki forumowe?? Tak było?? Zapewne."

Nie. Raczej było tak, że to kolejny socjopata, który lubi się pobawić, narobić nadziei żeby przez pewien czas mieć dziewczynę i spokój do czasu aż znajdzie kolejną.
Nie wiem w jakim idealnym męskim świecie żyjesz Sys, ale tacy ludzie naprawdę istnieją. To tragiczne ale jednak.
Facet który nie chce się żenić i mieć dzieci, nie wiąże się z dziewczyną która chce ślubu i dzieci. To nielogiczne. A jeżeli nic do niej nie czuje, to jeśli dziś mu powie, że odchodzi spłynie to po nim jak po kaczce.
A znam socjopatę, który tak właśnie zareagował po 7 latach związku gdy dziewczyna powiedziała mu, że odchodzi.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku