Nowości wydawnicze

Automotywacja. Odkryj w sobie siłę do działania! Automotywacja.


Marzena Jankowska i Beata Wolfigiel

Wydawnictwo Edgard, Warszawa 2015.

Chcesz zacząć regularnie uprawiać sport, zdrowo się odżywiać, nauczyć się języka obcego lub zrzucić zbędne kilogramy, ale brakuje ci determinacji i wiecznie odwlekasz realizację swoich planów? Poznaj skuteczne sposoby, jak wzbudzić w sobie motywację wewnętrzną, i zacznij działać!

Dowiedz się, skąd się bierze kryzys i na czym polega proces przechodzenia przez zmiany. Naucz się wykorzystywać siłę nagród oraz zarządzać trudnością zdań. Przekonaj się, że możesz aktywnie radzić sobie z przeciwnościami, traktując je jako wyzwanie, a nie problem.

Z poradnikiem:

  • odkryjesz źródła swojej siły wewnętrznej;
  • ocenisz poziom automotywacji oraz gotowość na zmiany;
  • dowiesz się, jak radzić sobie z przeszkodami, by osiągnąć zamierzone cele;
  • osiągniesz przepływ (flow), który pomoże ci skoncentrować się na zadaniu i odczuwać przyjemność z wykonywania danej czynności.

Marzena Jankowska - psycholog, trener biznesu, nauczyciel akademicki w Wyższej Szkole Bankowej. Właścicielka firmy doradczo-szkoleniowej KOMILITON Trening i Rozwój. Prowadzi badania i popularyzuje wiedzę z zakresu twardości psychicznej (hardiness). Członkini i założycielka Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu oraz członkini zarządu Stowarzyszenia "Pro Ethica".

Beata Wolfigiel - psycholog, trener, wykładowca akademicki, akredytowany coach ICF. Od 2004 r. Właścicielka firmy "Entuzja" Szkolenia i Doradztwo. Prowadzi badania naukowe na temat doświadczenia przepływu (flow) w zadaniach zawodowych. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologii Pozytywnej, Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu oraz ICF Global.
Oceń książkę:
Zobacz inne książki z roku: 2020/2019/2018/2017/2016/2015/2014/2013/2012/2011/2010/2009/2008/2007/2006/2005/2004

Żaden Czytelnik nie napisał jeszcze swojej recenzji. Przeczytałeś książkę? Napisz swoją recenzję!