Nasz Autor

Renata Mazurowska

Renata Mazurowska

Jako psychoterapeuta i trener rozwoju umiejętności osobistych chcę towarzyszyć ludziom w ich przemianach i wspierać ich w poczuciu wpływu na własne życie.

Czasami tracimy poczucie tego wpływu - zwłaszcza w kryzysach życiowych, gdy kogoś ważnego tracimy, gdy nie układa nam się w relacjach, gdy nasze potencjalne działania paraliżowane są przez lęki, gdy nie widzimy sensu dalszych starań i w każdej innej, trudnej na ten moment, sytuacji, z której chcielibyśmy znaleźć wyjście. Z pomocą psychoterapeuty, który ze zrozumieniem i życzliwością towarzyszy klientowi, może to być łatwiejsze i szybsze.

Psychoterapia jest też dobrym narzędziem do poznawania siebie i rozwoju - rozumienia mechanizmów działania, zmieniania ich na takie, które pomogą nam poczuć się w swoim życiu bardziej "u siebie", uznawania i doceniania siebie, budowania satysfakcjonujących długotrwałych relacji.

Na sesje psychoterapeutyczne i coachingowe zapraszam do gabinetu przy ul. Madalińskiego w Warszawie (Ośrodek Terapii i Edukacji Psychologicznej, http://www.otep.pl/, Stary Mokotów, Metro Racławicka) a także via skype (akademiadobregozycia) - dla osób spoza Warszawy.

Zapraszam do kontaktu: email: renata.mazurowska/at/otep.pl lub telefonicznie: 575 944 169. Strona - http://renatamazurowska.wordpress.com.
Renata Mazurowska

Publikacje: Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, Ozon, Cogito, Twój Impuls, Dlaczego, www, Charaktery, Elle, Sukces, Psychologia.net.pl i inne.


Kontakt

   renata.mazurowska/at/otep.pl