Forum dyskusyjne

RE: problem w narzeczeństwie, Narzeczony mnie zawiódł

Autor: mimbla1   Data: 2022-04-23, 19:50:43               

Nie wiem czy jest to jedyne i najlepsze, tak po prostu jest. Zmiany społeczne są z zasady rozłożone w czasie, zatem jak będzie to trudno spekulować. Osobiście i całkiem indywidualnie to się zauważalnego zmniejszenia napięcia na tym odcinku raczej nie spodziewam. Trochę może zmian z racji odkłamywania orientacji, ponieważ nie wszyscy jesteśmy hetero dojdą jakieś nowe elementy. Ale tak ogólnie to zazdrość męża o przyjaciółkę żony też istnieje i jest opisana, bo tu nie tylko o seks chodzi. A nawet bardziej chyba o bliskość emocjonalną. Weź tu buduj relację w związku jak ciągle jest obecna obca nam osoba, która naszą drugą połówkę zna o niebo lepiej, ma nią (czy nim) masę wspólnych wspomnień, rozumieją się bez słowa...trudno się dziwić, że taki przyjaciel czy przyjaciółka są nawet nieświadomie traktowani jak "przeszkoda".
Czy w innych społecznościach jest w sprawie przyjaźni damsko-męskiej mniejsze napięcie to nie mam bladego pojęcia. Masz jakąś konkretną na myśli czy tak ogólnie "w innych"?
Nie mam pojęcia, czy jest to dobre uogólnienie. U naszej Anety się akcja z przyjaciółką odbyła na facebooku ale czy to powszechne? Nie wiem.
Wiemy że kłócili się w realu, nie na facebooku.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku