Forum dyskusyjne

RE: Ile kosztuje zywnosc na miesiac???

Autor: Tuluzka   Data: 2021-02-04, 13:27:51               

Myślę ,że chodzi Ci raczej o protokół zdawczo-odbiorczy .Wynajmujący sporzadza takie pismo i jest
to b ważny dokument z reguły zawierający spis wszystkich rzeczy znajdujących się w mieszkaniu ,oraz bardziej lub mniej szczegółowy opis stanu mieszkania w chwili przejęcia go przez najemcę.

Właściciel/wynajmujący po rozwiązaniu umowy na jego podstawie rozlicza kaucję .Jeśli cos zniszczysz, to po prostu odliczy wartość tej rzeczy (ew jej naprawy) z kaucji , a Ty w ten sposób chcąc nie chcąc,bedziesz musiał poniesieść te koszty .

Myśle,że mieszkania na pewno pojdą w górę, przewiduję ,ze tak od wakacji,ale wszystko zależy od tego całego szaleństwa covidowego. Potaniały na wiosnę ub. roku ,a nie w końcówce ,właśnie ze wzl na pandemię i zamknięcie uczelni ,biur zwłaszcza w dużych miastach m.in. w Krk (duża część najemców/studentów/procowników zdalnych zrezynowała wtedy z najmu).

Jeśli wiec będziesz miał w umowie dłuższy okres wypowiedzenia tym lepiej dla Ciebie, ale wiadomo ,że jeśli coś pójdzie nie tak i będziesz chciał wcześniej opuścić mieszkanie, to to nie będzie dla Ciebie korzystny zapis .

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku