Forum dyskusyjne

Przeczytaj komentowany artykuł

RE: Wariacje wokół dziecka. Zaprzeczone aspekty adopcji, zapłodnienia sperm± dawcy, in vitro, surogacji macierzyńskiej, homorodzicielstwa i aborcji

Autor: voyager   Data: 2012-06-14, 11:20:35               

BN
On ma rację, z dziadka psychologii pozostał tylko szkielet, to był dziewiętnasty wiek. Analogiczny do kompleksu edypa jest kompleks elektry, jako kobiecie będzie ci łatwiej zrozumieć że tego nie ma. W tamtych latach kobieta była tzw; najlepszym przyjacielem człowieka, to nie w ¶redniowieczu bigoteria osi±gneła apogeum ale w dziewiętnastym wieku, więc kobieta iż nie jest mężczyzn± była uważana za gorsz± i dziadek psychologii uznał że kobieta jako gorsza musi odczuwać zazdro¶ć o penisa, iż w pewnym wieku dziewczynka się orientuje że jest wybrakowana i st±d F. wyprowadził, że kobiety s± często zgub± mężczyzn bo nie maj± penisa i tego penisa zazdroszcz±, a uosobieniem doskonało¶ci jest ojciec. Badania póĽniejsze nic takiego nie stwierdziły, dziewczynki akceptuj± swoje przyrodzenia i zdaj± sobie sprawę z różnic i tych różnic s± jedynie ciekawe.
Poza tym niech zachwycacze przeczytaj± ten artykuł, bo tam się np; stwierdza że zachód nienawidzi seksu, a w ko¶ciele, w jego wnętrzu ,seks jest czym¶ zachwycaj±cym. Facet nawet nie stara się uprawdopodobnić swoich wypowiedzi.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż tre¶ć wszystkich wpisów w w±tku