Gorące wiadomości

Bezpłatna terapia dla hazardzistów oraz osób z uzależnieniami behawioralnymi w Dubiu k. Bełchatowa

Jeśli jesteś hazardzistą lub bliska ci osoba ma problem wynikający z uzależnienia behawioralnego - możesz znaleźć pomoc. Klinika Wolmed zachęca do udziału w 6-tygodniowej bezpłatnej terapii, w ramach programu opieki dla patologicznych hazardzistów oraz osób z innymi uzależnieniami behawioralnymi. Projekt pn. "Pomysł na siebie" jest realizowany ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych pozostających w dyspozycji Ministra Zdrowia.

Pierwszy turnus rozpocznie się już 18 lutego 2019 r. i potrwa do 30 marca. W ramach terapii odbędą się grupowe warsztaty umiejętności, grupa rozwoju osobistego, indywidualne sesje terapeutyczne, konsultacje prawne oraz doradztwo finansowe. Co istotne, poza osobą uzależnioną, w projekcie mogą też uczestniczyć członkowie jej rodziny, licząc na edukację oraz poradnictwo rodzinne.

Udział w terapii jest bezpłatny. Zajęcia odbywają się w systemie stacjonarnym w siedzibie Kliniki Wolmed w Dubiu k. Bełchatowa. Zapisy oraz szczegółowe informacje nt. projektu pod nr. tel. 44/635-63-03. Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Kierownikiem projektu jest mgr Liliana Mikła. Terminy terapii: pierwszy turnus odbędzie się w dniach 18.02-30.03.2019 r.; natomiast drugi turnus w dniach 6.05-15.06. 2019 r.

Opublikowano: 2019-01-20

Źródło: Klinika Wolmed


Zobacz więcej wiadomościŻaden Czytelnik nie napisał jeszcze swojego komentarza. Napisz swój komentarz