Gorące wiadomości

Portal Psychologia.net.pl istnieje już 10 lat!

Portal psychologiczny Psychologia.net.pl istnieje od 10 listopada 2004 roku.

Od początku istnienia portalu opublikowaliśmy w nim 712 artykułów, ponad 1300 newsów w dziale "Gorące wiadomości", 317 informacji o nowościach wydawniczych, 358 informacji o konferencjach i szkoleniach, blisko 100 porad psychologicznych, prawie 200 haseł w słowniku psychologicznym oraz 16 testów psychologicznych. Z kolei na psychologicznym forum dyskusyjnym pojawiło się ponad 318 tys. wpisów.

Ponadto w 2012 roku opublikowaliśmy w portalu polsko-angielski i angielsko-polski słownik psychologiczny Wojciecha Imielskiego i Bogumiły Wesołowskiej, zawierający ponad 8 tys. haseł.

Nasz newsletter psychologiczny, zawierający informacje o nowościach w portalu, rozsyłany przez e-mail, subskrybuje obecnie ponad 3100 Subskrybentów.

Portal monitorowany jest przez niezależny serwis statystyczny Stat24. Statystki odwiedzin portalu wskazują, że miesięcznie odwiedza nas od 100 tys. (w okresie wakacji) do 150 tys. Użytkowników. Miesięcznie notujemy do 200 tys. wizyt (niektórzy Użytkownicy odwiedzają nas wielokrotnie w ciągu miesiąca) oraz ok. 0,35-0,5 mln odsłon poszczególnych stron portalu.

Portal Psychologia.net.pl jest najpopularniejszą stroną psychologiczną w polskim internecie. Od kilku lat nieustannie utrzymujemy się w ścisłej czołówce w Google po wpisaniu hasła "psychologia" - jako nr 1 lub 2 (po Wikipedii), bez żadnych zabiegów w celu wypozycjonowania portalu. Ponadto, w rankingu stron www monitorowanych przez niezależny serwis statystyczny Stat24 od ponad dwóch lat utrzymujemy się na pierwszym miejscu w kategorii "Edukacja".

Wszystkim naszym Autorom, społecznym Moderatorom forum dyskusyjnego oraz Czytelnikom i Użytkownikom forum - dziękujemy, że jesteście z nami!

Opublikowano: 2014-11-09

Źródło: inf. wł.


Zobacz więcej wiadomościNapisz swój komentarz
Zobacz komentarze CzytelnikówZobacz więcej komentarzy