Gorące wiadomości

Studia podyplomowe z zakresu treningu grupowego na KUL

Katolicki Uniwersytet Lubelski uruchamia nowy, atrakcyjny kierunek studiów podyplomowych z zakresu treningu grupowego.

Oferta adresowana jest dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje z zakresu prowadzenia szkoleń w oparciu o analizę procesu grupowego. Stanowi to podstawę bardziej profesjonalnego podejścia do prowadzenia szkoleń z wykorzystaniem dynamiki małej grupy, dzięki dostosowaniu warsztatu do zastanej sytuacji na sali szkoleniowej.

Oferta KUL stanowi odpowiedź na istotne zapotrzebowanie na tego rodzaju umiejętności. Jak zauważa dr Agnieszka Kozak, kierownik Studium - 'Prowadzone przez ekspertów trenerów superwizje pracy osób zajmujących się uczeniem ludzi dorosłych, pokazują, że wielu trenerów nie ma podstawowej wiedzy i umiejętności z zakresu uczenia ludzi dorosłych oraz zarządzania procesem grupowym, w związku z tym trudno osiągać wysoką efektywność szkoleń w postaci zmiany funkcjonowania w organizacji. Nasze Studium ma zapobiec takim sytuacjom. Kluczem sukcesu szkolenia jest zmiana postawy uczącego się według schematu: wiem, rozumiem, doświadczyłem i dlatego zmieniam zachowanie. Najlepsza rekomendacja szkolenia to podsumowanie uczestnika: "doświadczyłem, że to narzędzie działa, więc na pewno będę je stosował po powrocie do pracy", zamiast: "to było miłe spotkanie, ale niewiele z niego wynoszę dla swojej praktyki menedżerskiej..."

Studia ruszają już w październiku 2011. Zgłoszenia należy kierować: Uniwersyteckie Centrum Studiów Podyplomowych i Doskonalenia Zawodowego tel. +48 81 445 39 96,
http://www.kul.pl/studia-podyplomowe,12311.html

Opublikowano: 2011-06-14

Źródło: inf. wł.


Zobacz więcej wiadomościNapisz swój komentarz
Zobacz komentarze CzytelnikówZobacz więcej komentarzy