Gorące wiadomości

Autoprezentacja, work-life balance, planowanie kariery - bezpłatne warsztaty w Collegium Civitas

Collegium Civitas zaprasza na bezpłatne warsztaty umiejętności miękkich z dotacją Unii Europejskiej. To oferta dla wszystkich, którzy chcą podnieść swoje kompetencje w zakresie skutecznej komunikacji interpersonalnej i autoprezentacji, lepiej zarządzać swoim czasem i poznać techniki antystresowe. Trwa rekrutacja na II edycję czterech warsztatów: "Work-life balance oraz zarządzanie czasem i stresem", "Planowanie kariery", "Umiejętności społeczne" oraz "Autoprezentacja i savoir-vivre".

Stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwijanie własnych pasji jest atutem na nieustannie podlegającym zmianom rynku pracy. Coraz większe znaczenie zyskują umiejętności miękkie, które uzupełniają specjalistyczną wiedzę i zwiększają elastyczność zawodową. Pracodawcy częściej oczekują od kandydatów zdolności osiągania kompromisów, skutecznego komunikowania się, współpracy w grupie, umiejętności radzenia sobie ze stresem, organizacji czasu pracy i osiągania równowagi między życiem prywatnym a zawodowym.

Bezpłatne warsztaty Collegium Civitas skierowane są do osób, które chcą zwiększyć zakres swoich umiejętności psychospołecznych - pracowników wszystkich branż i rozmaitych szczebli w strukturach firm oraz osób, które dopiero planują swoją karierę zawodową. Program warsztatów pozwoli na zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu rozwiązywania konfliktów, treningu asertywności, prezentowania się przed potencjalnym pracodawcą, savoir-vivre?u i etykiety oraz efektywnego zarządzania czasem i radzenia sobie ze stresem. Zajęcia realizowane są w trybie weekendowym przez psychologów i trenerów z bogatym doświadczeniem zawodowym.

"Wrażenia uczestników pierwszych edycji warsztatów dowodzą, że na naukę nigdy nie jest za późno. Większość z nich nie zdawała sobie sprawy jak wiele można zmienić i poprawić w swoim życiu w krótkim czasie." - podkreśla koordynatorka projektu "Edukacja przez Całe Życie", w ramach którego realizowane są warsztaty - "Zajęcia z umiejętności psychospołecznych są potrzebne. Warsztaty pokazały uczestnikom jak dużo mogą się nauczyć od innych, o innych i o samych sobie oraz jaką satysfakcję może owa nauka przynosić. Nasza oferta jest dla tych wszystkich, którzy chcą się nauczyć, jak realizować siebie pełniej we współpracy z innymi."

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy: http://www.civitas.edu.pl/kursy_i_warsztaty.

"Edukacja przez Całe Życie" - program Collegium Civitas współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Opublikowano: 2011-04-20

Źródło: inf. wł.


Zobacz więcej wiadomościŻaden Czytelnik nie napisał jeszcze swojego komentarza. Napisz swój komentarz