Forum dyskusyjne

RE: Brak chęci spędzania czasu razem w związku

Autor: Mila123   Data: 2023-10-31, 13:23:46               

Mój facet jest domatorem. Nie lubi nigdzie wyjeżdżać na wycieczki krajoznawcze czy weekendy z aktywnym spędzaniem czasu, tylko wychodzić do znajomych ewentualnie i grać w gry komputerowe i planszowe.
Oboje od kilkunastu lat siedzimy w RPGach, oboje dużo czytamy. Z tym że mój ma teraz fazę na gry i o pozostałych sposobach spędzania czasu zapomniał...
Mój styl mówienia? Staram się wyrażać precyzyjnie i mam bogate słownictwo, którego używam. Mój facet wysławia się podobnie, bardzo dużo pisaliśmy ze sobą w formie 'elaboratów' i zawsze mi powtarza, że lubi ze mną rozmawiać i pisać bo jestem wygadana i mam swoje zdanie. A Tobie nie musi to odpowiadać, tacy się poznaliśmy i tacy w sobie zakochaliśmy.
Na tak późny ślub i w ogóle wielkie wesele nalega On, bo chce wyremontować dom i odłożyć co nieco żeby zaraz po ślubie móc starać się o dziecko. Wcześniej kończył studia i nie byłoby nas na to po prostu stać, teraz odkładamy i za dwa lata akurat odłożymy na wielkie wesele, które sobie wymarzył. Mi ten układ pasuje.
Robie wiele spontanicznych rzeczy i w życiu i w związku, ale akurat ślub mamy poplanowany z wyprzedzeniem.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku