Forum dyskusyjne

Uzależnienie.

Autor: Adamos325   Data: 2023-07-29, 00:26:57               

Jestem taki mądry i oczytany ;) - ale muszę poradzić się Forum... Żebym był bardziej pewny siebie, pływał po powierzchni i nie wpadł jak śliwka w kompot ;)) Bo podobnież uzależnienie się udziela.

Otóż miesiąc temu poznałem pewną ładną ale zniszczoną życiem i trochę styraną niewiastę. Byłem na wyjeździe, nudziłem się, nie chciało nic mi się robić - i naporęczyła się właśnie ona. Szła przez park podchmielona, szukała pieniędzy - a ja akurat miałem natchnienie i chwilę wrażliwości ;) Zagadnąłem ją, nie przeczę, ładna była, na pewno kiedyś, teraz też jeszcze trochę - no, a lubię ładne kobiety, była też sympatyczna i zaskoczyło ;))

Rozmowa zaczęła się od banknotu 20zl. Ale ona była szczęśliwa!! Prawie wniebowzięta. Śmiała się do do wszystkich przechodniów i spacerowiczów w parku. Powiedzielismy tam ze 2 godziny, pokazała mi dowód, jest w wieku 40 lat i wypiliśmy bruderszaft ;)) Potem dałem jej jeszcze jeden banknot na jedzenie, ale już była mniej szczęśliwa, choć o większym nominacje ;). Kupiła sobie kosmetyk na poprawienie urody, twarzy i zaczęła przeglądać się w lusterku. Pomyślałem, jak ludziom niewiele potrzeba do szczęścia... :)

No i tak jeszcze porozmawialiśmy trochę, podpowiadała mi o swoich kłopotach mieszkaniowych i o niedobrym mężu, z którym się rozeszła. Ma 2 córki, tego dnia wracała z jej osiemnastki :) Kręciła trochę, dużo mówiła - ale mówiąc szczerze, ja we wszystko nie wierzyłem, nieufny jestem :) Potem przeszliśmy się jeszcze trochę wspólnie i rozstaliśmy. Zauważyłem jeszcze że ona weszła do Salonu Gier, chyba automaty. Aha - wymieniliśmy się jeszcze telefonami, nie całkiem działam bezinteresownie ;)

Potem były sporadyczne SMSy. Aha - wieczorem zadzwoniłem jeszcze do niej, dobrała, ale chwilę, powiedziała że zaraz oddzwoni, nie oddzwoniła.

Teraz znów jestem na wyjeździe, niedaleko jej miasta. Ona myślała że ja mieszkam w jej mieście lub blisko, a to 400km - i aż zaniemówiła ;) Ale powiedziałem prawdę, że będę znów niedaleko i to już chyba ostatni raz w tym roku. Smsowalismy sporo przez drogę. Ale ona zaraz na początku powiedziała że jest chora na nowotwór i ma mieć operację - w co ja znów za bardzo nie wierzę. Że potrzebuje na lekarstwo, nie ma skąd wziąć, 100zl. Żebym zrobił jej przelew Money Gramm. Powiedziałem że jak dotrę na miejsce. Niestety lub stety na miejsce dotarłem na 17 - zjeździłem całe miasto, szukając polskiej poczty ;)) i rezygnując ze zwiedzania. Aż mi się odechciało - i tak nic nie wskórałem, za późno było. Machnąłem ręką, biorę się za siebie, trzeba zwiedzać :) Ona cały czas pisała i dzwoniła, żeby transakcja doszła do skutku. Ja robiłem swoje. Wreszcie dotarłem do hotelu, o 21.30 zadzwoniłem. Ona mówi że apteka jest do 22, żebym szybko zrobił to przez blik. Obcykana trochę, ja nigdy tego nie robiłem, trochę się obawiałem - no ale w końcu myślę, trzeba poznawać świat i iść do przodu ;) Dałem jej tego blika, banknot otrzymała. Szybko poszła do "apteki" Miała zaraz potem oddzwonić, cisza. Piszę SMSa, żyjesz? - w końcu napisała za 2 godziny że po lekach zasnęła, one tak działają... Znów mam wątpliwości

Teraz zastanawiam się - w co ona jest uzależniona, bo że jest, to wiem na 100 procent!!! Czy w alkohol, czy w hazard czy w narkotyki??? Żeby mnie całkiem nie oczyściła :D:D:D Sympatyczna jest - ale kręcić też potrafi!! Z drugiej strony - ostatnio się nasłuch od jednego faceta, też 40-letniego że kobiety są nic nie warte!! Ale ja nie wierzę w opowieści - muszę sam sprawdzić i doświadczalnie się przekonać ;)) Zresztą, nawet kobieta mi to mówiła sama, inna - że kobiety są okropne!! Żebym uważał ;)) A ja tylko chodzę, jeżdżę i obserwuję świat - czasami kogoś zaczepię ;)) Dla niebotycznego jego szczęścia, dam mu 100zl :) Teraz mamy się spotkać, ma mi wszystko wynagrodzić - tylko nie wiem czy warto... Czy te kobiety są boskie czy zołzy, krętaczki, wolni czy uzależnieni ludzie... Tzn. wiem - ale zdanie innych też chcę poznać, skonfrontować. Wasze

Pozdrawiam. Szybko piszcie, bo... na decyzję mam 2 dni ;)

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku