Forum dyskusyjne

Sortuj:     Pokaż same tytuły wpisów w wątku
 • RE: Nadmierna zazdrość

  Autor: DieselSiostra   Data: 2023-05-22, 14:14:12               Odpowiedz

  nic nas nie łączy ze znajomą = nie było okazji
  albo
  ... = ona nie chciała
  ... = nikt nas nie przyłapał

  Zdradzanie przez pisanie jest dziś łatwe, bo komunikatory nie zostawiają śladów na billingach. Nie zmienia to faktu, że to nieuczciwe w związku. Żaden bowiem mąż, żona, partner czy partnerka w zdrowym związku nie będzie tolerować pisania po nocach z kimś "trzecim". Wiadomość o wyjściu ze szpitala wysyła się w pierwszej kolejności bliskim, pojawienie się bliższej niż partnerka przyjaciółki jest powodem do niepokoju w związku.

 • RE: Nadmierna zazdrość

  Autor: APatia   Data: 2023-05-21, 21:30:37               Odpowiedz

  Matrixx
  To nie z twoją dziewczyną jest problem tylko z tobą.
  Postaw się w jej sytuacji. Jak już napisała Anielaa, gdyby twoja dziewczyna pisała sobie w nocy z innymi facetami to byłoby ok?
  Inna sprawa... mąż tej twojej koleżanki powiedział ci osobiście, że mu to nie przeszkadza? Bo mi się z deka wydaje, że on o tym nie wie... albo wie ale na razie nie reaguje. Gorzej będzie jak zacznie go wasza znajomość interesować ;p

 • RE: Nadmierna zazdrość

  Autor: Anielaa   Data: 2023-05-15, 14:45:03               Odpowiedz

  Czyli mam rozumiec, ze jak Twoja dziewczyna bedzie pisala po nocach z innymi to Tobie to nie bedzie przeszkadzalo?

 • Nadmierna zazdrość

  Autor: Matrixx   Data: 2023-05-15, 14:26:35               Odpowiedz

  Potrzebuję porady. Mam problem z dziewczyna i jej zazdrością. Nie potrafi zrozumieć ze to z nią jest problem nie moim postępowaniem.chyba że się mylę potrzebuję żeby ktoś spojrzał na to z boku i ocenił zdrowym okiem. Sprawa dotyczy mojej relacji ze znajomą. Odkryła że pisze z nią w środku nocy. Raz zrobiła mi awanturę bo podczas nagłej wizyty w szpitalu zobaczyła ze jej napisałem koło 3 w nocy ze wychodzę a do swojej partnerki wyslalem wiadomość jak dotarłem do domu. Nie mieszkamy razem.Tamta znajoma ma męża i dzieci, jej mężowi widać nie przeszkadza że pisze ze mną po nocach więc to ewidentnie problem z moją dziewczyna. Nie wiem jak jej wytłumaczyć że to niezdrowa kontrola. Co myślicie? mówię żeby się leczyła a ona na to że to ja tobie coś złego.