Forum dyskusyjne

RE: Jak i czy w ogóle warto zagadać znajom± z pracy?

Autor: DavideckWroc   Data: 2022-09-12, 20:24:01               

Nie wiem, jak się do tego odnie¶ć. Tyle w tym jadu i pogardy, że bania mała. Słowo "dziewczynka" używane w różnych kontekstach, nie zawsze dosłownych, jest w języku polskim od zawsze. Słowo "pedofilia" funkcjonuje na szerok± skalę od końca lat 90-tych. Wcze¶niej pewnie się pojawiało gdzie¶, w jakiej¶ literaturze, ale się o tym raczej nie mówiło.
Reasumuj±c, je¶li zwykłe słowo, używane na szerok± skalę od kilkuset lat, wywołuję u ciebie skojarzenia z pedofili±, masz poważny problem, mówi±c eufemistycznie.

"I zastanawiam się czego wła¶ciwie ona miałaby zazdro¶cić "dziewczynce"/Tobie ???"

To, co napisałem, miało charakter luĽnej hipotezy. Kto¶ kto, w
takiej sytuacji, manifestuje swoje rzekome obrzydzenie, zazwyczaj jest targany przez jakie¶ negatywne emocje. Może zazdro¶ć, może frustracje, może jakie¶ kompleksy (niepotrzebne skre¶lić).

"Młoda, niewinna i ¶wieża juz była ;)))
Delikatna hymmm z urody na pewno ;) Za to teraz jest piękna(przede wszystkim duchem;), dojrzała, ¶wiadoma i bogata , a witalno¶ci to z pewno¶ci± raczej Ty mógłby¶ jej pozazdro¶cić ;)))))))"

Recenzje, oceny, weryfikacje itd., pozwolę sobie odpu¶cić. Bo nie to jest przedmiotem tematu.

"Dawidek wróć Ty lepiej na terapię, lub zacznij leczyć swoje fobie społeczne, bo Twoje "dziewczęce" pragnienia nigdy nie zostan± zrealizowwane, a Ty w młodym wieku maj±c kontakt tylko ze swoimi "starymi" staniesz sie okropnie marudzacym i zramolałym tetrykiem :((("

Sk±d wiesz, co może zostać zrealizowane, co nie i gdzie mam wracać, skoro nigdzie nie byłem?

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż tre¶ć wszystkich wpisów w w±tku