Forum dyskusyjne

RE: Jak i czy w ogóle warto zagadać znajom± z pracy?

Autor: Calmi   Data: 2022-09-12, 20:04:46               

DavideckWroc
"Adekwatne okre¶lenie wg mnie. Może wobec Ciebie nikt nie byłby skłonny użyć takiego okre¶lenia i zazdro¶cisz. To słowo, w tym przypadku to synonim ¶wieżo¶ci, witalno¶ci i delikatno¶ci.
Zaprosić do restauracji? Spaliłbym się ze wstydu, gdybym miał j± gdziekolwiek zapraszać. Poza tym, gdybym zaprosił, to musiałbym mówić co¶ o sobie a tego bym nie chciał"


"Dziewczynka" w rozumieniu obiektu seksualnego, ma b złe wręcz oble¶ne i pedofilskie konotacje, pewnie to dlatego okre¶lenie, wydało się Anieli okropne .

I zastanawiam się czego wła¶ciwie ona miałaby zazdro¶cić "dziewczynce"/Tobie ???

Pracy "pół na pół i kontaktów tylko z rodzicami" ?

Młoda, niewinna i ¶wieża juz była ;)))
Delikatna hymmm z urody na pewno ;) Za to teraz jest piękna(przede wszystkim duchem;), dojrzała, ¶wiadoma i bogata , a witalno¶ci to z pewno¶ci± raczej Ty mógłby¶ jej pozazdro¶cić ;)))))))

My¶lę ,że tylko ignoranci, maj±cy w dodatku już za młodu deprechę i/lub inne trudno¶ci z zaburzon± osobowo¶ci±, mog± my¶leć podobnie jak Ty :(((

Dawidek wróć Ty lepiej na terapię, lub zacznij leczyć swoje fobie społeczne, bo Twoje "dziewczęce" pragnienia nigdy nie zostan± zrealizowwane, a Ty w młodym wieku maj±c kontakt tylko ze swoimi "starymi" staniesz sie okropnie marudzacym i zramolałym tetrykiem :(((

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż tre¶ć wszystkich wpisów w w±tku