Forum dyskusyjne

Sortuj:     Pokaż same tytuły wpisów w wątku
 • Dlaczego nie warto wnioskować z myśli?

  Autor: Maker   Data: 2022-06-30, 20:37:23               Odpowiedz

  Dlaczego nie warto próbować wnioskować czegoś z myśli z ktorych na 99% nic nie wywnioskujemy? Proszę o listę powodów 🙂  Wnioskować z myśli tzn. próbować wyciagać z nich coś ważnego, doszukiwać się w nich czegoś bardzo ważnego lub też zastanawiac sie dlaczego taka myśl sie pojawiła.  1.Możemy przegapić myśl, coś ważnego co przyszłoby nam do głowy w tym samym czasie w którym wnioskujemy coś z myśli z których na 99% nic nie wnioskujemy.  • RE: Dlaczego nie warto wnioskować z myśli?

   Autor: fatim   Data: 2022-07-01, 09:18:49               Odpowiedz

   Jasne ale twoje stare myśli / wspomnienia są nacechowane emocjonalnie wspomnieniami które przeywales w tamtym momencie. Tym samym twoje wspomnienia już zostały zaburzone / skrzywione poprzez pryzmat twojego odczuwania. Jeżeli nie będziesz umiał oddzielić stanu emocjonalnego od rzeczy które rzeczywiście wtedy miały miejsce to do niczego nie dojdziesz.  • RE: Dlaczego nie warto wnioskować z myśli?

   Autor: APatia   Data: 2022-07-03, 00:35:24               Odpowiedz

   Maker
   "Dlaczego nie warto próbować wnioskować czegoś z myśli z ktorych na 99% nic nie wywnioskujemy? Proszę o listę powodów 🙂"

   No właśnie w tym pytaniu jest na nie odpowiedź?