Forum dyskusyjne

RE: Podróże

Autor: Adamos325   Data: 2022-06-30, 23:46:30               

OK Anielaa - jeśli jechałbym z Tobą, to na inne dziewczyny bym już nie patrzył... ;)

Ale, jeśli mnie już tak nastroiłaś, to dodam Ci jeszcze, tylko dla Ciebie :) - że ten Toruń i Ciechocinek, choć tacy niepozorni - to jednak były niebezpieczne... Ciechocinek, wiadomo, z racji swojej sławy, tam nawet jeśli ktoś nie był, wie czego się spodziewać, miłość chodzi po deptaku i spaceruje ulicami ;)) Ale Toruń - wieczorem i nocą jest pięknie i romantycznie - ledwie dotarłem do hotelu przed samą północą, a i hotel przez to musisz zmienić 5 minut przed, bo tam gdzie zrobiłem rezerwację, recepcja działa do 21 :((, a o 21 to ja jeszcze przytulałem kobiety w Ciechocinku :Do No więc po tych nocnych wrażeniach i eskapadach - wstaję rano, licząc że będzie w końcu trochę spokoju - wychodzę na ulicę, patrzę, a tu dookoła piękne długonogie dziewczyny w białych bluzeczkach i króciutkich czarnych mini spódniczkach, świecą urodą i elegancko ubrane. Boże, jak tu żyć w takim otoczeniu :) I tak przez cały dzień chodziły dookoła mnie i obok mnie. Aż zrobiłem się młodszy... ;) A to z racji tego że to było zakończenie roku szkolnego - i wszystko dziewczyny powyciągaly swoje najlepsze kreacje :))) No i nie wiem jak w innych miastach - ale torunianki są Piękne, teraz to wiem :)))

A, jeszcze wracając do tej nocy toruńskiej, życie też tam wtedy kwitnie, w ciągu dnia to już prawie nic się nie dzieje - a nocą, wieczorem... :O, człowiek by wcale nie spał ;) Dobrze że już jestem trochę ustatkowany ;Do No więc Anielaa - zapraszam Cię na nocny toruński spacer, najpierw pod fontannę Cosmopolitan, potem pójdziemy Filadelfijskim Bulwarem - by na koniec zatopić się w swoich objęciach, zjeść i napić się czegoś w jednej z licznych ulicznych kafejek i popatrzeć w oczy Kopernikowi ;d Nawet jak byś była bardzo na nie - to i tak by Ci się podobało ;))

Dobra, idę spać - bo z Tobą Anielaa to tak zawsze jest..., udajesz takie niewiniątko, a człowiek Ci się o wszystkim zwierza i opowiada ;)) Ps. Anielaa - a może w Poznaniu będzie jeszcze ciekawiej... ;) Choć na razie nie wyobrażam sobie, jak to bym miało być (?) Chyba jedynie jak bym trafił do haremu lub na ulicę grosz :D Ps1. Inni niech tego nie czytają - to jest tylko nasza osobista rozmowa z Anielą. Choć trochę publiczna ;))

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku