Forum dyskusyjne

Sortuj:     Pokaż same tytuły wpisów w wątku
 • 34 lata i brak związków za sobą.

  Autor: Luki88   Data: 2022-01-27, 19:32:59               Odpowiedz

  Witam,

  Mam 34 lata i nigdy nie byłem w żadnym związku. Nawet jeżeli czuje zainteresowanie danej kobiety, to nie potrafię tego odwzajemnić, wyjść z jakąś inicjatywą. Przez długi czas było mocno nie śmiało, teraz nawet jeżeli pozbyłem się takiej codziennej nieśmiałości, to brakuje mi doświadczenia w relacjach z kobietami. Kompletnie nie wiem jak się zachować w sytuacjach towarzyskich, jak wykazać zainteresowanie, już nie mówiąc o sytuacjach intymnych. Myślałem o psychoterapii, ale niestety trwała by ona co najmniej dwa lata i przerasta to moje możliwości finansowe. Może chociaż jakaś szkoła podrywu, uwodzenia? Czy jest dla mnie jeszcze szansa, że nie zestarzeje się w samotności ?  • RE: 34 lata i brak związków za sobą.

   Autor: Monaa   Data: 2022-01-28, 12:35:12               Odpowiedz

   Szkoła podrywu i uwodzenia jest bez sensu. W związku z drugą osobą nie chodzi tylko o podryw ale o budowanie relacji a tu nie pomoże szkoła uwodzenia tylko dobra psychoterapia. Im szybciej zaczniesz w siebie inwestowac, tym młodziej zaczniesz budować relacje, również z kobietami:)  • RE: 34 lata i brak związków za sobą.

   Autor: Adamos325   Data: 2022-01-28, 13:14:07               Odpowiedz

   Pierwszy krok juz zrobiles - teraz czas na drugi... Małymi lub wiekszymi kroczkami... Mozesz poczytac troche dobrych ksiazek - ale najlepsza jest praktyka, tzn. kontakt z kobietami, spokojny, wyluzowany i poznawczy, oczywiscie zacznij od kobiet moze pasujacych do Twojej osobowosci ;) - kolezenski, przyjacielski, a potem intymny... Z racji hormonow, moze latwo nie bedzie, ale jak bedziesz bardzo chcial, dasz sobie rade... ;) Wychodz z zalozenia, ze bez dzialania nic samo nie przyjdzie - a nie musza to byc od razu zwiazki, bo masz racje, to moze byc troche niewygodne i stresujace. Zacznij od swoich zainteresowan - a potem zainteresuj sie zainteresowaniami dziewczyn, kobiet, tam znajdzieci wspolne pole

   A tak swoja droga i troche osobiscie, dodam ;) - ostatnio zastanawiam sie, ze zycie to jest troche dziwne..., kiedys na bliskosc prawie kazdej kobiety od razu sie podniecalem, im mniej tych kobiet bylo - a teraz im jest ich wiecej, w partnerstwie i rozmowie i poznawaniu - tym spokojniej rozmawiam i nic mnie nie podnieca, no prawie nic ;) - to kobiety teraz pierwsze uaktywniaja sie i podejrzewaja jakies uczucia - gdy ja chce tylko spokojnie porozmawiac lub milo spedzic czas...   • RE: 34 lata i brak związków za sobą.

    Autor: Luki88   Data: 2022-01-28, 18:04:28               Odpowiedz

    Możesz polecić jakąś literaturę, która w jakiś sposób może pomóc ? Najgorsze jest to, że nawet jak czuje zainteresowanie kobiety, to kompletnie nie wiem jak ja jej mam wykazywać i o czym rozmawiać :(    • RE: 34 lata i brak związków za sobą.

     Autor: Adamos325   Data: 2022-01-28, 22:39:29               Odpowiedz

     No, masz rację, na początku tak jest - im więcej myślisz, tym mniej wiesz i idzie ci coraz gorzej... Najlepsza jest spontaniczność - wtedy nikt się nie stresuje i nie wychodzi to sztucznie, ale właśnie, najpierw trzeba ją wypracować

     Mam jeden tytuł, zapomniałem w tej chwili, bo to było dawno ;) - za dużo mi on nie pomógł, tzn. tak połowicznie i pomógł i nie pomógł - coś tam wyjaśnił i określił. Ale przeczytać można... Pokazuje właśnie jak zacząć można rozmowę i o czym rozmawiać... Jutro sprawdzę w biblioteczce, mam nadzieję że jeszcze on gdzieś tam leży ;) - bo teraz już leżę w łóżku...     • RE: 34 lata i brak związków za sobą.

      Autor: Adamos325   Data: 2022-01-28, 22:50:49               Odpowiedz

      Eh, chyba mam tę książkę, w internecie wszystko można sobie przypomnieć ;) - tytuł "Jak poderwać kobietę" Tomas Baranek, autor, to czeski pisarz i to jest poradnik :) Powodzenia!!   • RE: 34 lata i brak związków za sobą.

    Autor: 124she   Data: 2022-01-30, 23:54:56               Odpowiedz

    Ja ostatnio miałam przemyślenia, że zauważyłam, że częściej się zdarza wśród młodszych panów, że jak ze mną rozmawiają to się zawstydzają i robią cali czerwoni na twarzy także może z wiekiem się inaczej reaguje na płeć przeciwną.