Forum dyskusyjne

Przeczytaj komentowany artykuł

RE: Przykład Mentosa rewelacyjny.

Autor: Mentos   Data: 2017-09-10, 13:52:26               

"Przeżywasz swoją krzywdę, ale czy ona wie, że Ty cierpisz?"

Jakiś czas temu się z nią spotkałem i sobie z nią bardzo szczerze porozmawiałem. Przynajmniej z mojej strony była ta szczerość, bo co do niej to mam wątpliwości. Ona mnie niby przeprosiła, ale to było w moim odczuciu takie ogólne i powierzchowne. Generalnie mówiła, że wielu rzeczy podobno "nie pamięta". Postanowiłem jej wybaczyć. Powiedziałem jej, że jej wybaczam, ale później zrozumiałem, że moja świadoma decyzja swoje, a moja pamięć emocjonalna swoje. Tym bardziej, że odniosłem wrażenie, że może znowu chcieć się zabawić moimi uczuciami. Powiedziałem jej otwarcie, że jej nie ufam, a ona wtedy zaczęła odwracać kota ogonem. Skończyło się tak, że to ja ją jeszcze przeprosiłem za swoją "arogancję".

"Jak długo trwał związek?"

To skomplikowane...powiedzmy, że ok. pół roku. Tak, wiem - niby krótko, niby nic takiego.

"Ty się zaangażowałeś, a ona może odkryła, że to nie to, więc po co miała ciągnąć to dalej. Piszesz, że może zabawiła się Tobą i Twoimi uczuciami perfidnie."

No sorry, ale jeśli na spotkaniu się do mnie tuli i mi okazuje czułość...jest dobrze jak nigdy lub przynajmniej dawno nie było...tylko po to, by przy następnej okazji - nie stąd ni zowąd - mnie po prostu olać, zignorować i zostawić dla mojego znajomego...i jak próbuję z nią o tym porozmawiać, to ona nagle wieje takim chłodem...

"Jejku, ja nie znam takich ludzi. Może byłam chowana pod kloszem. Po co miałaby ułożyć sobie w głowie plan: Rozkocham go w sobie a potem zniszczę. Nie wydaje Ci się to dziwne?"

W Twoim pokoleniu też chyba raczej nie znam. W swoim zetknąłem się już nieraz z podobnymi historiami. W tym co najmniej dwukrotnie się spotkałem z otwartym przyznaniem się do takich planów. W tym raz na żywo - właśnie tak jak mówisz: "Rozkocham go w sobie, a jak on będzie się czuł wspaniale, to wtedy go porzucę" - mówione z demoniczną satysfakcją.

"(chyba, że jest jakąś psychopatką)."

No właśnie do dziś się nad tym zastanawiam...też chciałbym wiedzieć, czy nią jest.

"Co właściwie się stało? Zostawiła Cię, zdradziła?"

Żeby tylko...

"P.S Co to za piosenka? Nie znam (a znam bardzo dużo). Tłumaczenie z angielskiego?"

Tak, tłumaczenie z angielskiego :)
Linkin Park - In Pieces

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku