Forum dyskusyjne

Przeczytaj komentowany artykuł

RE: Czym jest wybaczanie?

Autor: violla   Data: 2016-04-25, 14:26:54               

Fatus> ale rozmowa to dialog, a on z nikim nie rozmawia, to byłby monolog a te są bez sensu. Telefonów nie odbiera, a sms-em mi się już nie chce (kiedyś dużo stukałam) bo wcale na nie nie odpowiada i nawet nie wiem czy czyta. Jego laska często przejmowała telefon i czytała jego sms-y. Moze więc ona je usuwa i wcale nie daje do czytania.
A brat chodził swego czasu do AA, jednak potem poznał lasencję i zaprzestał, wrócił do nałogu. Uprzedzam ewentualne pytania i od razu piszę, ze ona tez ma problem alkoholowy. Trafił swój na swego.
A tak szczerze... co mi da stałe wypominanie? Na pewno nie spokój w rodzinie i moje wybaczenie. Ja go nie zmienię, tak jak i matki nie zmienię. Wypominanie to wprowadzanie jeszcze większej zadymy niż już jest, to podjudzanie a potem wszystko skupi się na mnie, że ja zaczynam i knuję intrygi. Przerabiałam to już i dziękuję ale więcej nie chcę.
Fatum> ja pragnę tylko spokoju. Chcę się od niego odseparować bo od toksycznych ludzi trzeba się trzymać z daleka. Nie chce by mama stale o nim mówiła i mnie mieszała do jego sprawy. Chcę się wreszcie uwolnić. Tego najbardziej pragnę, a reszta się jakoś ułoży... szkoda tylko, ze mama tego nie rozumie :( .

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku