Forum dyskusyjne

RE: שמשון נקמה

Autor: sysError   Data: 2022-01-14, 12:43:48               

Kiedyś będziecie oskarżeni o współudział przed Najwyższym zasiadającym na tronie swoje chwały za osłanianie tych złych ludzi i tuszowanie prawdy, będziecie musieli spojrzeć tym dzieciom w oczy i wytłumaczyć dlaczego inni byli ważniejsi niż one. To jest właśnie paradoks, że ci którzy krzyczą o dobru dzieci najchętniej zamykają oczy na ich krzywde z powodu chęci zachowania swojego egoistycznego dobrostanu - szczególnie fatum, która wolałby nie widzieć niczego o niczym ważnym i smutnym, bo wtedy myśli że dzieciom się krzywda nie dzieje i świat jest piękny. Taka to prawdziwa wartość twojego optymizmu właśnie. W czasie próby się nie ostoi. Jakie chore, egoistyczne myślenie. Tu nie chodzi o treść na forum. Tu chodzi o to, że ty taka jesteś naprawdę z pozostałymi oburzonymi. Wolisz nie widzieć. Nie wiedzieć. Lepiej ci być szczęśliwą i zachować te iluzje w rękach. Nie tłumacz sobie tego dobrem innych. Egoistko.

Oj Adam. Popisz sobie o motylkach, pszczółkach. Dawaj, popisz. Jak ktoś inny będzie chciał popisać, to powiedź mu: zejdź na ziemie. Jak zejdzie na ziemie, to znowu napisz: popisz o motylkach. Niezła karuzela. Już zapomniałeś jaki byłeś?

Zapomniałeś już jak to szło, gdy pisałem "twórczo" do niektórych dziewczyn z tego forum i jak zrobiono ze mnie jakiegoś niewyżytego cepa, który podrywał tanimi gadkami prawie każdą dziewczynę na tym forum bo był spragniony kobiety z powodu samotności? xD A przecież pisanie ładnych rzeczy dziewczynie z problemami jest TAKIE TWÓRCZE, takie motywujące i takie podbudowujące poczucie cudzej i własnej wartości, ale mimo to znalazło się wielu, którym i to przeszkadzało i zaczęli się doszukiwać nie wiadomo czego. Bo problem jeśli jest, to obustronnie. Teraz twierdzisz, że to forum jest twórcze... jest. W niedorzecznych wnioskach wąskich rozumków. :D

Proszę zauważyć, że ostrzegłem przed treścią. Wrażliwy człowiek zatem dostał ostrzeżenie tak przed tym jak przed nadchodzącą wojną, dzięki czemu jego delikatna psychika została przygotowana pod najgorsze. Dzięki temu ma większą szanse przetrwać, bo takie są odwieczne prawa. Człowiek łatwiej znosi okoliczność do której był wcześniej przygotowany psychicznie niż gdyby do ostatniej chwili miał być karmiony bajkami o dobrobycie. Ludzie nie bez powodu są powstrzymywani w dwóch skrajnych stanach: strachu i nadziei. W pewnym momencie zostanie im ta nadzieja brutalnie odebrana i taki jest plan. Wtedy zobaczysz prawdziwie tragiczny skutek tego planu. Także dalej czaruj ludzi z depresją, że będzie dobrze... ty się ostoisz, oni nie.

Co do zdjęć. Zdjęcia uchowały się na forum o znacznie bardziej zaostrzonym regulaminie niż wasze, ale tam mimo wszystko uszanowali prawde choć nie ja wrzuciłem.
http://www.paranormalne.pl/topic/43463-pizzagate/page-4#entry730676

Taki proceder jak pedofilia właśnie istnieje przez taką postawę jak wasza. I sorry, nie wmawiajcie w sobie, że wybraliście sobie lepszą cząstkę. Ja tu wcale nie pisze, byś zmieniał tematykę tego forum na nie wiadomo co. To był jeden post, który was przerósł jeśli chodzi o zdolności intelektualne i wrażliwość emocjonalną, której o ironio - uczycie innych!!! Bronicie zboczeńców, a mnie o to oskarżacie, kuriozum. Jak wy sobie w tym brutalnym życiu radzicie z taką niekontrolowaną nadwrażliwością, która odbiera wam racjonalizm w osądzie? Właśnie dlatego wojna was zmiecie - nie macie szans.

Kończąc. Taki proceder jak pedofilia właśnie istnieje przez taką postawę jak wasza. I sorry, nie wmawiajcie w sobie, że wybraliście sobie lepszą cząstkę. Ignorancja nie jest lepszą cząstką, a wy macie te dzieci bardziej na sumieniu niż osoby które to nagłaśniają, które przecież nie mają ich na sumieniu wcale bo i jakim cudem? Co to za nonsens. XD

Poza tym kto tu jest zboczeńcem, że widzi w środkowym palcu męskiego członka? Pragniesz go aż tak?;) Każdy widzi co chce widzieć, widzi to, co pragnie widzieć. Czego mu brakuje w życiu, to widzi. Syty człowiek nie widzi chleba w kamieniu.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku