Forum dyskusyjne

RE: Koniec 2022 roku początek 2023 roku.

Autor: smuteczek   Data: 2022-01-10, 13:52:32               


Kicia, 10 lat temu był 2012 rok. Upłynęła dekada jak jeden dzień. Liczby nie kłamią, a życie na ziemi trwa dalej - zegar tyka. 10 stycznia.
Programowanie. Słyszałaś? Powiedziałem programowanie.

Kitku, G Bush senior mówił 11 września 1991
roku takie słowa: https://www.bitchute.com/video/dutqlsfv3ZCN/ Po dekadzie, równiuteńko, co do sekundy, dwie wieże WTC zostały zaatakowane.

Kotek wiedział i widział, że Igrzyska Olimpijskie w 2008 były okraszone takim spektaklem? Szukaj! Kociaku, szukaj, jak pies węszy smak - szukaj i znajdź. Nie te jedynie, lecz również te w 2012 roku rozegrane w Londynie. Wierzę, że widział i wyciągnął wnioski i się Kitku nie zaszczepił 3 dawką i zakrzepica mu niegroźna ani niewolnictwa sidła, bo kto niemądre łapki opatrzy?

Kociaku. Pod koniec 2022 roku będzie mijać 3 lata od wybuchu pseudo pandemii. Znasz się na liczbach? Trójka to oczekiwanie, to pełnia doczekania na oczekiwane. Programowanie, słyszałeś? Przyszłość jest obnażona.

Prawdziwie powiadam, że można znać przyszłość na podstawie głupiej animacji "I pet goat II". Nie kłamie, że blisko jest wojna, już zagląda nam przez okna do głębi duszy, ale nadzieja jest bliżej niż jej groza jak burza, jest bliżej niż smuteczek na ustach. Zostawiam to Tobie Kocimiętko. Nadzieje zostawiam Tobie. Dobrze wychodzi, nie marnuj talentu. Poczuj powołania moc. Ja będę twoim naganiaczem, a Ty będziesz miał dzwoneczek w dłoni i będziesz robił dzyń dzyn i wołał: "Ufajcie Panu! Ufajcie Panu! Zielone pastwiska i strawy do syta. Strefa wolna od wilka!".

Powrócę jak strach u wróbli, jak nisko latające jaskółki.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku