Forum dyskusyjne

Sortuj:     Pokaż same tytuły wpisów w wątku
 • Nowy 2022r.

  Autor: krakers   Data: 2021-12-31, 10:36:05               Odpowiedz

  Skutecznej regeneracji wszelkich zasobów !  • RE: Koniec 2022 roku początek 2023 roku.

   Autor: smuteczek   Data: 2021-12-31, 21:47:25               Odpowiedz

   Mamy jeszcze maksymalnie 387 dni do wybuchu III Wojny Światowej. Gdyby świat tylko wiedział, to zawodziłby i wył jak zraniony wilk, a nie cieszył się z przybliżonego czasu ku własnemu nieszczęściu nieuchronnemu. Jedźmy i pijmy, bo jutro pomrzemy? Czy nie ta czcza filozofia i gadanina pogańska nęci współczesnego człowieka żyjącego doczesną ułudą i ulotną radością dnia przemijającego? Życzysz sobie lepszego czasu, a dostajesz skorpiona w worku.

   Czuwajcie i nie zapominajcie. Obrócisz się z boku na bok na łożu marzeń sennych, a będzie w kalendarzu 22 stycznia 2023 roku. To wtedy zaczyna się nowy chiński rok, nazwany nowym rokiem pod patronem królika. Jednak wcześniej tj. 1 lutego 2022 roku zaczyna się chiński nowy rok pod patronem tygrysa. Bardzo ważny rok, pełen strachów i drożyzny, i buntu społecznego jako preludium. Mamy czas, jeszcze go mamy na refleksje, ale czym on jest w perspektywie wieczności? Nie jest nawet kroplą w wiadrze historii. Przepłynęło nam przez palce jak rozkosze, płynące jak jeden letni wieczór, a jedna godzina w udręce jest jak nieskończoność nocy, która nadchodzi i nie odejdzie nim nie pogrąży w ciemności rodzącego się dnia.

   Nadzieja.
   Miej ją i nie trać, nawet gdy mrok wychodzi ze ścian i dogasa świece na świeczniku.
   Wiara.
   Cofa jej rydwany poza mury twojej twierdzy.
   Bóg.
   Duch twojego namaszczenia.   • RE: Koniec 2022 roku początek 2023 roku.

    Autor: krakers   Data: 2022-01-01, 19:41:36               Odpowiedz

    smuteczek,widzę, że bardzo refleksyjnie podchodzisz do tematu. To się chwali, brawo ! Zachwycająca metafora na temat Wiary, Nadziei i Miłości, wow ! A co do przepowiedni i skojarzeń z chińskim kalendarzem to zionie z tego wiele pesymizmu... Jednak czyż trzeba się zamartwiać aż tak tym, co nieuniknione i musi nadejść ? Czego możemy żałować, jakiej niewykorzystanej szansy ? Chyba tylko dobrego seksu, jedzenia, interakcji i doświadczania pozytywnych emocji ;) Ale, czyż nie jest to w naszym zasięgu ? Czy świat da się styranizować i pójdzie na apokaliptyczną rzeź, która może trwać nie wiadomo jak długo zresztą ? Czy nasz los nie był przesądzony, a to, co się dokonuje na naszych oczach, czyż nie jest wypadkową wielu czynników i oddziaływań, specyfiki układu geopolitycznego i zmiany sił na życzenie samych prowodyrów właśnie ?   • RE: Koniec 2022 roku początek 2023 roku.

    Autor: Adamos325   Data: 2022-01-03, 11:17:31               Odpowiedz

    No mocne! - ale jak mówił jeden święty, filozof czy budda - "co byś zrobił gdyby jutro miał być koniec świata?" - odpowidź, robiłbym to samo co i dziś... Jeśli dobrze się żyje, życie jest satysfakcjonujące, ma się plany i przyjaciół - to nic nie należy zmieniać.... Przerażenie niech nas nie ogarnia... - bo... to wysiłki przeciwnika. My mamy kochać, życie, świat i siebie - czasami jeszcze Boga ;) Kto ma jakieś wyrzuty - jakąś jałmużnę może zlożyć, w ramach wynagrodzenia... ;)) Poza tym spokój, spokój, spokój... - czasami błogość, wdzięczność oraz pragnienie - pełniejszego życia    • RE: Koniec 2022 roku początek 2023 roku.

     Autor: smuteczek   Data: 2022-01-05, 04:06:41               Odpowiedz

     Nie komentuje, bo jestem zegarem zagłady.
     Nie mam rąk do pisania, lecz wnętrzności do tykania.
     Moje wskazówki przerażają ogromem swoich objawień.
     Liczby na tarczy tajemnic olśniewają i objawiają.
     Tyknę światu i przyjmę że ginę, gdy czas się przybliży.

     Bójmy się ku życiu.
     Cała przyroda boi się ku jemu.
     Strach to życie, gdy nie jest strachem ku śmierci.
     Kto zrozumie to małe objawienie?
     Mistrz by zrozumiał.
     On uczył strachu ku życiu.
     Przerażał w majestatyczny sposób.
     - Mową i czynem.
     Rzekł im: płaczcie raczej nad sobą i nad swoimi dziećmi.
     I Piotra strofował.
     Odłamek skalny ukrzyżowany, w miejscu jego skały.
     Uczył kreatywności.
     Zasiewał strach jak pszenice, by oswajać ze żniwami.
     Nauczył Jerozolimę, lecz nie przyjęła.
     Strach ją ogarnął ku śmierci.
     - Zginęła.
     Mnie nauczył, lecz odpadło.
     Odkleja się ze mnie ta łata przyklejona do mej głupoty.
     Całą przyrodę nauczył.
     Wierna jest mu bardziej, niż synowie.
     Pobłądzili jak mrówki w deszczu.
     Zeszli na drogi szerokie i przestronne.
     Wybrali strach ku śmierci.
     Sztuczny twór diabelski.
     Wyasfaltowany, gładki.

     5 stycznia.     • RE: Koniec 2022 roku początek 2023 roku.

      Autor: Adamos325   Data: 2022-01-05, 12:30:23               Odpowiedz

      jestes zbyt destrukcyjny... - z takim podejsciem za daleko w zyciu nie zajdziesz... Raczej biernosc. Bardziej licz na zaufanie i milosc.
      Przyroda sie boi? - zobacz kiedy bedzie wiosna - jaka bujną, soczystą i zalotą nawet zielenią sie mieni i krasi... Bóg ją stworzył, tak jak i czlowieka...

      Jeszcze slowo do Fatum - napoczynasz czlowieka a potem go studzisz ;) Rozrzutna jestes - choc moze wrazliwa. Tu nie chodzilo o pieniadze, bardziej o zasadę - nawet gdybym je mial, tez bym sie zastanowil - no, chyba ze bym na pieniadzach spal, i 100zl w tą czy 100zł w tamtą - nie ma żadnego znaczenia. Inaczej, nawet gdybys mi dala nawet 500zl - zostawilbym na co innego - a na tę sztukę nie poszedl, lub innego dnia :)) Po prostu oeniam realnie wartosc rzeczy i czlowieka - a potem mozliwosci ;) Aa, gdybym byl zakochany, z kobietą... - wtedy pewnie bym poszedl, zeby podkreslic jeszcze ten nastroj sylwestrowy ;)     • RE: Koniec 2022 roku początek 2023 roku.

      Autor: smuteczek   Data: 2022-01-06, 08:43:55               Odpowiedz

      Strach jest najlepszym nośnikiem informacji i najsilniejszym bodźcem, który może się dostać do najgłębszych obszarów ludzkiej podświadomości. Otwiera furtkę, której żaden inny nośnik by nie otworzył, a potem zostawia tam informacje i ukrywa tak głęboko, że nikt jej stamtąd nie usunie. Czytając treść naszpikowaną negatywną energią wywołującą u czytelnika ostry, krótkotrwały niepokój ta furtka zostaje otwarta na oścież po czym wskakuje do środka przekaz zawarty w treści i się zamyka. Krótkotrwały niepokój zanika, a odbiorca myśli: ,,bajeczki", ale informacja pozostaje w nim i nie znika. Jest to proces niewidoczny, ale ma miejsce i jest realny. Od tego momentu wykonuje swoje zadanie aż do czasu pełnego rozwoju wydarzeń światowych w kierunku zgodnych z przewidywaniami. Korzyści z tego płyną obopólne dla programującego jak również zaprogramowanego na przyszłe wydarzenia.

      Nie chce pisać dłuższej dygresji, bo nie chce się wikłać dyskusje. Ja tu tylko straszę. Nie mniej do zarzutu. Przyroda się boi, bo zwierzęta wychodząc ze swoich siedzib w potrzebie znalezienia pożywienia same muszą uważać, by się nie stać pożywieniem i są tego zagrożenia w miarę świadome. Powiedziałbym, że bardziej niż współcześni ludzie, bo one żyją w stanie naturalnym, w stanie strachu ku życiu. To jest strach ku życiu, bo prowokuje ruch i działanie. Strach ku śmierci jest ku śmierci, bo paraliżuje i ten stan towarzyszy człowiekowi jako smutna współczesna przypadłość w byciu ofiarą wskutek wyparcia strachu zamiast jego oswajania.     • RE: Koniec 2022 roku początek 2023 roku.

      Autor: mrrru   Data: 2022-01-06, 22:25:20               Odpowiedz

      "Ja tu tylko straszę"

      Wydaje Ci się. :-)

      Uśmiechnij się smuteczku, bo oprócz strachu motorem działania świata jest też i miłość. Strach to narzędzie szatana i wiele zła można wyrządzić działając pod wpływem strachu. Miłość zaś to narzędzie Boga, w którym należy pokładać ufność. Jak ktoś się boi, to widocznie nie ufa Bogu, nie wierzy w jego miłość i ulega szatanowi. A tym sobie zamyka drogę do Boga.

      Pan jest moim pasterzem,
      niczego mi nie braknie.
      Pozwala mi leżeć
      na zielonych pastwiskach.

      Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć,
      orzeźwia moją duszę.
      Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach
      przez wzgląd na swoją chwałę.

      Chociażbym przechodził przez ciemną dolinę,
      zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.
      Kij Twój i laska pasterska
      są moją pociechą.

      Stół dla mnie zastawiasz
      na oczach mych wrogów.
      Namaszczasz mi głowę olejkiem,
      a kielich mój pełny po brzegi.

      Dobroć i łaska pójdą w ślad za mną
      przez wszystkie dni mego życia
      i zamieszkam w domu Pana
      po najdłuższe czasy.     • RE: Koniec 2022 roku początek 2023 roku.

      Autor: fatum   Data: 2022-01-07, 01:02:13               Odpowiedz

      Mrrru Ty tak serio piszesz?     • RE: Koniec 2022 roku początek 2023 roku.

      Autor: mrrru   Data: 2022-01-07, 11:42:14               Odpowiedz

      To Biblia.     • RE: Koniec 2022 roku początek 2023 roku.

      Autor: fatum   Data: 2022-01-07, 15:41:28               Odpowiedz

      Ale Ateiści nie cytują Biblii! Dlatego pytam,bo Ty to robisz. Czemu?     • RE: Koniec 2022 roku początek 2023 roku.

      Autor: mrrru   Data: 2022-01-07, 16:03:18               Odpowiedz

      A co mnie oni obchodzą?

      Jak może wiesz, koty były na tym świecie przed człowiekiem i w przeciwieństwie do człowieka nie były wygonione z raju i dalej tam mieszkają. Ich jedność ze Stworzeniem nie została przerwana przez jakieś Kobiety czy inne Ewy.

      A czemu? Czyż do człowieka wierzącego nie przemawia najlepiej słowo jego własnego Boga?     • RE: Koniec 2022 roku początek 2023 roku.

      Autor: fatum   Data: 2022-01-07, 16:19:07               Odpowiedz

      To prawda.Do mnie przemawia. Wzrusza mnie zawsze jak ktoś inny w taki lub inny sposób wielbi Boga,który kocha Wszelkie Stworzenie.Ty pozytywnie piszesz o Stwórcy,więc ciepło mi się robi koło mojego serducha.Dziękuję.Cieplutko pozdrawiam i w miarę możliwości jeszcze tutaj będę zerkała.-:)     • RE: Koniec 2022 roku początek 2023 roku.

      Autor: smuteczek   Data: 2022-01-11, 17:44:02               Odpowiedz

      To nazywa się dwulicowość kocie i oni tego nie wiedzą, kocie. Teraz też źle? Tak się sprawa ma. Już tu był taki jeden o co Bogiem żonglerkę robił, ale ja nie osądzam, ja jedynie poświadczam wydarzenia. Sam jestem grzesznikiem.
      Ale czy to powód, że masz miauczeć? Cicho tam siedź, bo owczarka niemieckiego wypuszcze i dopiero będziesz miauczeć.
      U mnie na dzielni mówią: na taką życzliwość oddaje stolca i pluje na ciepłe. Poważnie tak mówią chłopaki i nawet dziewczyny. Ja jednak się nie będę zniżał do poziomu trzepaka śmietnikowego i poziomu twoich przytyków kota śmietnikowego. Uciekaj na drzewo, bo wypuszczam owczarka...     • RE: Koniec 2022 roku początek 2023 roku.

      Autor: smuteczek   Data: 2022-01-10, 13:52:32               Odpowiedz


      Kicia, 10 lat temu był 2012 rok. Upłynęła dekada jak jeden dzień. Liczby nie kłamią, a życie na ziemi trwa dalej - zegar tyka. 10 stycznia.
      Programowanie. Słyszałaś? Powiedziałem programowanie.

      Kitku, G Bush senior mówił 11 września 1991
      roku takie słowa: https://www.bitchute.com/video/dutqlsfv3ZCN/ Po dekadzie, równiuteńko, co do sekundy, dwie wieże WTC zostały zaatakowane.

      Kotek wiedział i widział, że Igrzyska Olimpijskie w 2008 były okraszone takim spektaklem? Szukaj! Kociaku, szukaj, jak pies węszy smak - szukaj i znajdź. Nie te jedynie, lecz również te w 2012 roku rozegrane w Londynie. Wierzę, że widział i wyciągnął wnioski i się Kitku nie zaszczepił 3 dawką i zakrzepica mu niegroźna ani niewolnictwa sidła, bo kto niemądre łapki opatrzy?

      Kociaku. Pod koniec 2022 roku będzie mijać 3 lata od wybuchu pseudo pandemii. Znasz się na liczbach? Trójka to oczekiwanie, to pełnia doczekania na oczekiwane. Programowanie, słyszałeś? Przyszłość jest obnażona.

      Prawdziwie powiadam, że można znać przyszłość na podstawie głupiej animacji "I pet goat II". Nie kłamie, że blisko jest wojna, już zagląda nam przez okna do głębi duszy, ale nadzieja jest bliżej niż jej groza jak burza, jest bliżej niż smuteczek na ustach. Zostawiam to Tobie Kocimiętko. Nadzieje zostawiam Tobie. Dobrze wychodzi, nie marnuj talentu. Poczuj powołania moc. Ja będę twoim naganiaczem, a Ty będziesz miał dzwoneczek w dłoni i będziesz robił dzyń dzyn i wołał: "Ufajcie Panu! Ufajcie Panu! Zielone pastwiska i strawy do syta. Strefa wolna od wilka!".

      Powrócę jak strach u wróbli, jak nisko latające jaskółki.     • RE: Koniec 2022 roku początek 2023 roku.

      Autor: Adamos325   Data: 2022-01-05, 16:31:09               Odpowiedz

      A jesienią, paleta kolorów wyszukana i oniemiająca...
      A zimą - biel najczystsza, skrzypniecie, zabawa - zapach polan w kominku
      A latem - ach lato - gorąco, gorąco, gorąco - szum fal chłodzących. I te lody pachnące kwiatami, owocami...
      Dzięki Ci Boże, cudzie natury - nawet wtedy gdy mój język suchy pragnie i czoło się perli potem
      Dostrzegam to głębiej, w zachwycie głowę schylam - ja kropla rosy, ja który mogę zmienić losy świata. A siew, plony i żniwa - wciąż trwają... - ku słońcu nadejdzie spełnienie     • Dla Optymisty Adamosa 325.

      Autor: fatum   Data: 2022-01-05, 19:04:14               Odpowiedz

      Adasieńku! To Twój wiersz? Łał.P.S. a smuteczek przemyca ważny fakt, że ten wirus....to jest to sztuczny twór,a więc laboratoryjny! Wniosek? Bardzo prosty do zniszczenia/ likwidacji. Potrzebna jest tylko Dobra Wola. I spokój zapanuje na tej umęczonej Planecie===Ziemia. I tego życzę Wszystkim bez wyjątku. Podkreślam. Wszystkim bez wyjątku!     • RE: Dla Optymisty Adamosa 325.

      Autor: Adamos325   Data: 2022-01-05, 19:40:24               Odpowiedz

      No, zacząłem tak prozą, zamiarem - a potem przemieniło to się trochę w wiersz ;)     • RE: Dla Optymisty Adamosa 325.

      Autor: fatum   Data: 2022-01-05, 23:18:25               Odpowiedz

      Ładne. Po prostu ładne. P.S. pisz dalej. To się może podobać i innym. Czekajmy na reakcję.-:)Forum wytrzyma i pochwały i krytykę. Tobie Adam życzę dobrych recenzji.Po prostu dobrych.     • Miłość.

      Autor: smuteczek   Data: 2022-01-11, 18:57:06               Odpowiedz

      Jesteś taka piękna, a jaka delikatna. Kocham Cię nad ten popiół, nie odchodź ode mnie w rozlew krwi!!! Twoje delikatne policzki staną się szorstkie od zakrzepłej krwi pomordowanych? To pytanie, gdzie odpowiedź? Jesteś jak ten kwiat rozkoszny, na wyciągnięcie ręki mojej:

      https://serving.photos.photobox.com/0742167313cc59e90d1372f209b0df0f4b6c22ad31984fcc654ee1accb6fee659a8cd15a.jpg      Wchłaniaj mnie.
      Mój przekaz stał się twoim.
      Silny bodziec.
      Wniknął w Ciebie.
      Wstrząsnął Tobą.
      Kontrola dla twego dobra.     • RE: Miłość, miłość w Zakopanem.

      Autor: sysError   Data: 2022-01-12, 09:15:58               Odpowiedz

      Uśmiechnij się smuteczku:-))
      https://i.postimg.cc/SmQzbpb9/67171868-110019266988763-2468014007873699840-n.jpg
      Przyszedł do Ciebie nowy dzień pełen nowych atrakcji i celów.

      Najważniejsze to się uśmiechać nawet przez zaciśnięte zęby.

     • RE: Miłość, miłość w Zakopanem.

      Autor: fatum   Data: 2022-01-12, 10:23:52               Odpowiedz

      Ale Ty sysError zębów nie masz. Miłego dnia Tobie też.     • RE: שמשון נקמה

      Autor: fatum   Data: 2022-01-14, 00:26:48               Odpowiedz

      Ty zboczeńcu Twoje IP podałam komu trzeba.Zdjęcia dzieci,które wkleiłeś są do identyfikacji.Mimbla1 usunie twój wpis. Ty pójdziesz za kratki.Biedne,wystraszone dzieci.Ty pedofilu!Barbarzyńco. Nie ujdzie Ci to płazem.Nie jesteś gnido anonimowa.Zostaniesz przykładnie ukarany!     • RE: שמשון נקמה

      Autor: sysError   Data: 2022-01-14, 09:47:58               Odpowiedz

      Dużo to mówi o waszej inteligencji i całym tym forum kto tu przesiaduje i jak zacofani jesteście jeśli chodzi o dostęp do informacji odnośnie tego co się na świecie dzieje. xD Jesteście tu zamknięci jak w puszcze bez dostępu do świata zewnętrznego? Kurczę, współczuje... to już wiem skąd tu tyle tego niepoprawnego optymizmu. Z niewiedzy.
      Te dzieci nie są do identyfikacji bo już najprawdopodobniej nie żyją od dawna. Też mi przykro. Oskarżaj osoby ze zdjęć, nie mnie. To będzie bardziej zasadne, a ze swoimi urojeniami to się jednak nie dziel z policją, serio. Zaufasz mi? Podaj ręke... razem przejdźmy przez te wzburzoną rzekę.

      Biedulka, nagle się obudziła z matrixa i zobaczyła jak naprawdę wygląda świata.... biedactwo normalnie. To jednak w tej bajce nie było jednorożców, które wymierzały sprawiedliwość?


      P.S. Dowodów w sprawie się nie kasuje i nigdy się nie rusza znalezionych w lesie zwłok przed przyjazdem policji i prokuratora (...).     • RE: שמשון נקמה

      Autor: sysError   Data: 2022-01-14, 09:55:42               Odpowiedz

      P.S2.
      Kasując post i dopuszczając się takich oskarżeń sama prosisz się o sprawe karną. Tym bardziej, że teraz możesz sobie wymyślać co tam było napisane wg własnego widzimisię bo tego posta nie widać i wmówić odbiorcy możesz wszystko co tylko zechcesz.

      Bardzo karygodne zachowanie zbliżone wręcz do pomówień, uważaj maleńka z tym "pedofilem". Nigdy nie powinno się tak robić. Każdy powinien mieć prawo sam sobie wyrobić zdanie co tam było i jak to należy rozumieć. Kolejna fałszywa wyrocznia się znalazła. Wyduś o mnie jeszcze raz "zboczeńcu pedofilu" a sama doczekasz się sprawy karnej, o ile byłby to możliwe bym ci taką założył... xD Niestety, nie da się pozwać kogoś w ten sposób. BARDZO BOLEJE.;)     • RE: שמשון נקמה

      Autor: Adamos325   Data: 2022-01-14, 10:01:05               Odpowiedz

      Niewiedza jest sysError , Ty masz wiedzę w stronę zła, a my w stronę dobra, my też możemy powiedzieć że jesteś bidulek... Najlepiej to miarę korygować dwustronnie - ale zazwyczaj tak nie jest, człowiek idzie w jedną stronę... :(     • RE: שמשון נקמה

      Autor: Adamos325   Data: 2022-01-14, 10:37:06               Odpowiedz

      A reklamowanie pedofilii nie jest potrzebne nikomu, a najmniej dzieciom - mogłeś podzielić się uwagami, napisać ten wiersz, jak to czujesz - ale zdjęcia nie były już potrzebne..., to trochę zachęcanie. Znajdź sobie inny portal. Resztę zostawiam Fatum, według jej uznania, wrażliwości i wiedzy... ;) - wiedz że to forum czytają ludzie o różnej wrażliwości, nie tylko tej wykrzywionej... Mamy się tu rozwijać, a nie degradować     • RE: שמשון נקמה

      Autor: fatum   Data: 2022-01-14, 11:21:58               Odpowiedz

      Adam nie mam nic do dodania. Ty dobrze to napisałeś. Mogę jedynie tylko dodać, że policja Internetowa i w tym 2022Roku będzie sprawnie działać ku bezpieczeństwu Nas tutaj Wszystkich.Nie może tak być,że zwyrodnialcy mają rację! Pozdrawiam Ciebie Adam i miłego dnia. Dbanie o czystość Forum leży i w moim interesie. Po prostu jest to dobry Portal psychologiczny.Ale Ty Adaś to wiesz,bo jesteś Moderatorem tego Forum. I dobrze Ci to wychodzi moim zdaniem.Życzę Ci dalszych sukcesów w moderowaniu.Pa.     • RE: שמשון נקמה

      Autor: sysError   Data: 2022-01-14, 12:43:48               Odpowiedz

      Kiedyś będziecie oskarżeni o współudział przed Najwyższym zasiadającym na tronie swoje chwały za osłanianie tych złych ludzi i tuszowanie prawdy, będziecie musieli spojrzeć tym dzieciom w oczy i wytłumaczyć dlaczego inni byli ważniejsi niż one. To jest właśnie paradoks, że ci którzy krzyczą o dobru dzieci najchętniej zamykają oczy na ich krzywde z powodu chęci zachowania swojego egoistycznego dobrostanu - szczególnie fatum, która wolałby nie widzieć niczego o niczym ważnym i smutnym, bo wtedy myśli że dzieciom się krzywda nie dzieje i świat jest piękny. Taka to prawdziwa wartość twojego optymizmu właśnie. W czasie próby się nie ostoi. Jakie chore, egoistyczne myślenie. Tu nie chodzi o treść na forum. Tu chodzi o to, że ty taka jesteś naprawdę z pozostałymi oburzonymi. Wolisz nie widzieć. Nie wiedzieć. Lepiej ci być szczęśliwą i zachować te iluzje w rękach. Nie tłumacz sobie tego dobrem innych. Egoistko.

      Oj Adam. Popisz sobie o motylkach, pszczółkach. Dawaj, popisz. Jak ktoś inny będzie chciał popisać, to powiedź mu: zejdź na ziemie. Jak zejdzie na ziemie, to znowu napisz: popisz o motylkach. Niezła karuzela. Już zapomniałeś jaki byłeś?

      Zapomniałeś już jak to szło, gdy pisałem "twórczo" do niektórych dziewczyn z tego forum i jak zrobiono ze mnie jakiegoś niewyżytego cepa, który podrywał tanimi gadkami prawie każdą dziewczynę na tym forum bo był spragniony kobiety z powodu samotności? xD A przecież pisanie ładnych rzeczy dziewczynie z problemami jest TAKIE TWÓRCZE, takie motywujące i takie podbudowujące poczucie cudzej i własnej wartości, ale mimo to znalazło się wielu, którym i to przeszkadzało i zaczęli się doszukiwać nie wiadomo czego. Bo problem jeśli jest, to obustronnie. Teraz twierdzisz, że to forum jest twórcze... jest. W niedorzecznych wnioskach wąskich rozumków. :D

      Proszę zauważyć, że ostrzegłem przed treścią. Wrażliwy człowiek zatem dostał ostrzeżenie tak przed tym jak przed nadchodzącą wojną, dzięki czemu jego delikatna psychika została przygotowana pod najgorsze. Dzięki temu ma większą szanse przetrwać, bo takie są odwieczne prawa. Człowiek łatwiej znosi okoliczność do której był wcześniej przygotowany psychicznie niż gdyby do ostatniej chwili miał być karmiony bajkami o dobrobycie. Ludzie nie bez powodu są powstrzymywani w dwóch skrajnych stanach: strachu i nadziei. W pewnym momencie zostanie im ta nadzieja brutalnie odebrana i taki jest plan. Wtedy zobaczysz prawdziwie tragiczny skutek tego planu. Także dalej czaruj ludzi z depresją, że będzie dobrze... ty się ostoisz, oni nie.

      Co do zdjęć. Zdjęcia uchowały się na forum o znacznie bardziej zaostrzonym regulaminie niż wasze, ale tam mimo wszystko uszanowali prawde choć nie ja wrzuciłem.
      http://www.paranormalne.pl/topic/43463-pizzagate/page-4#entry730676

      Taki proceder jak pedofilia właśnie istnieje przez taką postawę jak wasza. I sorry, nie wmawiajcie w sobie, że wybraliście sobie lepszą cząstkę. Ja tu wcale nie pisze, byś zmieniał tematykę tego forum na nie wiadomo co. To był jeden post, który was przerósł jeśli chodzi o zdolności intelektualne i wrażliwość emocjonalną, której o ironio - uczycie innych!!! Bronicie zboczeńców, a mnie o to oskarżacie, kuriozum. Jak wy sobie w tym brutalnym życiu radzicie z taką niekontrolowaną nadwrażliwością, która odbiera wam racjonalizm w osądzie? Właśnie dlatego wojna was zmiecie - nie macie szans.

      Kończąc. Taki proceder jak pedofilia właśnie istnieje przez taką postawę jak wasza. I sorry, nie wmawiajcie w sobie, że wybraliście sobie lepszą cząstkę. Ignorancja nie jest lepszą cząstką, a wy macie te dzieci bardziej na sumieniu niż osoby które to nagłaśniają, które przecież nie mają ich na sumieniu wcale bo i jakim cudem? Co to za nonsens. XD

      Poza tym kto tu jest zboczeńcem, że widzi w środkowym palcu męskiego członka? Pragniesz go aż tak?;) Każdy widzi co chce widzieć, widzi to, co pragnie widzieć. Czego mu brakuje w życiu, to widzi. Syty człowiek nie widzi chleba w kamieniu.     • RE: שמשון נקמה

      Autor: Adamos325   Data: 2022-01-14, 13:30:55               Odpowiedz

      sysError - po pierwsze, wojna i pedofila w normalnym świecie nie istnieje, tylko w naszym, jakim stworzyli go ludzie... :( Jezus też jak chodził i nauczał - to mówiło miłości,żeby zło dobrem zwyciężać, tylko to może uleczyć ludzkość długotrwałe... Nie nagłaśniał zła, jakie ono jest okrutne, nie uczył o wojnach, jak się bronić - tylko uczył o miłości..., żeby wojen i pedofili wcale nie było!!
      Tak, zgadzam się- zła zwłaszcza na dzieciach, zresztą żadnego zła nie należy tuszować, zakrywać - trzeba żyć w prawdzie, to obowiązek!! Ale przestępca, złoczyńca, grzesznik - ma też prawo do obrony... Ty mu je dajesz? Zła nie zwycięża się złem - kto mieczem wojuje od miecza ginie... Wszyscy jesteśmy niedoskonali, popełniamy błędy.
      Co do Fatum ona potrzebuje dobrostanu - dla swojego zdrowia psychicznego..., dlatego tak musi być. Chyba nie chcesz żeby chorowała? ;) Dlatego też Bóg jej też wybaczy. Zresztą, my wszyscy mamy tu jakieś niedoskonałości i chcemy się poprawić - ekspertami od zdrowia psychicznego nie jesteśmy, to też dla nas jakaś dyspensa i ulga - w razie sądu :)
      Gdzie ja napisałem że forum ma być twórcze? - teraz Ty manipulujesz - to jest forum lecznicze i ma przede wszystkim pomagać, dopomagać nam w lepszym życiu, a w takim wypadku, dobrostan też jest ważny! :) Chyba nie idziesz do chorego, jako lekarz - i nie mówisz mi, zostało panu 5 dni życia, bierze pan dziś leki? A z odpowiednim podejściem będzie żył jeszcze 10 dni, albo i dłużej... :)     • RE: שמשון נקמה

      Autor: Adamos325   Data: 2022-01-14, 13:41:07               Odpowiedz

      Jeszcze jedno - " nie sądzicie a nie będziecie sądzeni..."     • RE: שמשון נקמה

      Autor: sysError   Data: 2022-01-14, 15:24:21               Odpowiedz


      Rozwój człowieka = coś twórczego. Na pewno w tym kontekście w jakim napisałeś.
      Żadnej tu manipulacji nie było.

      Jezus mówił, by wywlekać to co mówione w ciemności na światło i wcale nie mówił o tym, by ujawniać tajemnice Bożenki, których dowiedzieliśmy się u niej na kawce i nie zachęcał nas do braku dyskrecji w relacjach międzyludzkich. Chodziło właśnie o ujawnianie i mówienie o takich brudnych sprawach. Jezus kochał dzieci i groził ich prześladowcom karą, wy bardziej umiłowaliście grzeszników i ich obrone. Kontrowersyjne upodobanie pokazujące ukryte, tkwiące w człowieku zło, które ma imitować dobro i chorą troskę o krzywdzicieli dzieci, które robią z nimi straszne rzeczy.

      "Ale przestępca, złoczyńca, grzesznik - ma też prawo do obrony... Ty mu je dajesz? Zła nie zwycięża się złem - kto mieczem wojuje od miecza ginie... Wszyscy jesteśmy niedoskonali, popełniamy błędy."

      Takie typowe wręcz robienie z kata ofiara. Ojej , jacy biedni ci pedofile, ojej, jacy zagubieni grzesznicy... zmiłujmy się nad nimi. Oni pójdą w ogień, bo dobrze wiedzą co robią i jest to wpisane w ich prastary system wierzeń, gdzie składało się w ofierze Molochowi dzieci, czyli szatanowi. To nie są wcale biedne ofiary, tylko zuchwali przestępcy nierzadko w garniturach i ty i fatum ich bronicie. Myślisz, że chwycę kiedyś za nóż i kogoś zabije? Dlatego to robisz? :D
      Ja się bije jak mężczyzna, na gołe pieści, jeden na jeden. Dając szanse wrogowi. Ja jestem człowiekiem.

      Wiem co głosi mój system wierzeń i wiem, że sąd należy do Boga. Dobrze czytaj mój przekaz, ale jak masz go czytać skoro go skasowałeś? Tak Adamie. Będą płonąć i to jest dobra kara, bo ktoś, kto odbiera innemu człowiekowi z premedytacji możliwość bycia zbawionym i wiecznego szczęśliwego życia jak najbardziej zasługuje, by wiecznie cierpieć. Kiedyś tego nie rozumiałem, ale dostąpiłem iluminacji i pojąłem wartość ludzkiego życia i przerażającą karę dla tych, którzy stają innym na drodze do szczęścia.

      Swoją drogą, dlaczego odmawiasz mi prawa do obrony przed oszczerstwami twojej koleżanki? Albo usuń jej oszczerstwa względem mnie, albo zostaw mój post, by mógł się bronić sam w sobie. Inaczej to nie ma sensu, a ja będę to forum bombardował do skutku. Jestem człowiekiem honoru i zasad. Prawda jest mi jedyną orędowniczką, a ty ją znieważasz.

      https://web.archive.org/web/20220114121538/http://psychologia.net.pl/forum.php?level=458976&post=458976&sortuj=0&cale=1     • RE: שמשון נקמה

      Autor: Adamos325   Data: 2022-01-14, 15:36:57               Odpowiedz

      sysError - bombardować nie masz co i straszyć, bo można Cię jeszcze zablokować, na stałe - jeśli Twoje treści będą niezgodne z zasadami tego forum...I już nie będziesz mógł się wypowiadać - więc Ty też musisz wybierać, jak każdy:)     • RE: שמשון נקמה

      Autor: sysError   Data: 2022-01-14, 16:31:43               Odpowiedz

      O, o, o to to. Banuj.
      Pan Bóg mi Ciebie zesłał, Adamie.
      Jak najbardziej po IP banuj, ale prawde to ty szanuj, bo zapewniam, że nie ma takiej blokady i takiego muru, którego by taki uparty ktoś jak ja nie przeszedł. Tak, choćbym miał podkop zrobić i was stamtąd zbombardować - tak będzie.


      Uwierz, że będę mógł, ale po co?
      Ty sam nie wierzysz w to co napisałeś.
      Nie masz takiej mocy, by powstrzymać szalej...
      Ale ja nie chce tu pisać.
      Uwierz w to.
      Uwierzysz?

      Help me.

      Udowodnij, że masz anielskie skrzydła, że Pan Bóg mi Ciebie posłał, byś mnie wyzwolił spod jarzma pisania bzdur.
      Rozwiąż me więzy, oczyść atmosferę.

      Uratuj świat.     • RE: שמשון נקמה

      Autor: Adamos325   Data: 2022-01-14, 16:36:20               Odpowiedz

      Nawiedziło Cię? ;) EOT  • RE: Nowy 2022r.

   Autor: Anielaa   Data: 2021-12-31, 22:38:41               Odpowiedz

   Niech nam sie uda! :)  • RE: Nowy 2022r.

   Autor: fatum   Data: 2022-01-01, 16:01:31               Odpowiedz

   Krakersik i Tobie dobrego 2022Roku. P.S. fajnie,że założyłaś sympatyczny wątek. Będzie dla statystyki wyświetleń. Ale chyba nie przebijesz dwójki=== 8milionów oglądających Sylwestra w Zakopanem.Super.Super.Piękna i przyjemna zabawa.Pa.   • RE: Nowy 2022r.

    Autor: krakers   Data: 2022-01-01, 19:47:16               Odpowiedz

    fatuś, wiesz przecież, że na tym TU Forum, które jest bezkonkurencyjne i jedyne w swoim rodzaju nie chodzi o ilość, a jakość. Również pozdrawiam i życzę wszelkiego dobra <3    • RE: Nowy 2022r.

     Autor: fatum   Data: 2022-01-03, 00:03:39               Odpowiedz

     Skoro tak mówisz. Tobie też krakers tylko dobra i miłości.***   • RE: Nowy 2022r.

    Autor: Adamos325   Data: 2022-01-03, 11:25:19               Odpowiedz

    Ee tam Fatum - ja za tłumem nie idę, ja jestem indywidualistą... Czasami nawet rebeliantem... - szukam własnej satysfakcji i talentu  • RE: Nowy 2022r.

   Autor: Adamos325   Data: 2022-01-03, 11:03:30               Odpowiedz

   Dobrego nowego roku - nowych satysfakcji, możliości i uśmiechu - przełamywania trudności a czasami siebie :) Biskich osób   • RE: Nowy 2022r.

    Autor: fatum   Data: 2022-01-04, 09:38:00               Odpowiedz

    Adam chwaliłeś się, że będziesz w Teatrze witał Nowy Rok 2022. To może napisz mi dwa słowa o tym,co miałeś przyjemność oglądać? Która się Tobie podobała aktorka,aktor? No,wiesz napisz tak od serca. Maseczkę miałeś na twarzy?-:)    • RE: Nowy 2022r.

     Autor: Adamos325   Data: 2022-01-04, 15:54:35               Odpowiedz

     Mogę Ci napisać Fatum - ale to już są rozmowy trochę prywatne, tak myślę ;) No dobra, niech Ci będzie jeszcze ten jeden raz...

     Miałem trochę kłopotów - ale jak wiesz twardzi mężczyźni je pokonują ;) Planowałem obejrzeć inną sztukę, bardziej romantyczną, hiszpańską, z morałem - ale jak zatelefonowałem, dowiedziałem się o cenie na Sylwestra, to mimo dużych chęci, pomyślałem że muszę zrezygnować - z żalem w sercu. Ale potem doszedłem do wniosku - że upartym zawsze być też nie jest dobrze, może los i Bóg planuje dla nas dosłownie bardziej sylwestrową noc..
     Więc zmieniłem teatr, sztuka już mi tak mniej mi pasowała - historyczna, szlacheckie zagrody i trochę polsko-rosyjskie ułomności, "Wiśniowy sad" Czechowa. Ale za to wcześniej i potem trafiłem w krainę baśni, nowoczesności i dobrej sylwestrowej zabawy... ;) Więc wrażenia były duże, poczułem klimat i nawet żal mi było odjeżdżać. Więc ogólnie wszystko się zrekompensowało, nawet z nawiązką - a pierwszy spektakl, mam nadzieję że obejrzę w innym terminie - bo jak już coś zaplanuję, to tak łatwo nie odpuszczam ;)

     Aha, jeszcze co do przeciwności - jadą już w tamtą stronę, 4 km od domu, złapałem gumę :(( - więc znów byłem w rozterce, miałem spore opóźnienie. Ale skonsultowałem się z serwisem, tzn. bratem - i dętkę zdążyliśmy szybko jeszcze wymienić :)) Więc czasami upór jest też wskazany - bo inaczej wszystkie przeżycia by mnie ominęły... ;) Zostało by tylko zalewanie robaka za stołem - a przecież ten rok ma być barwny i podróżniczy... I tak go zacząłem :)) Godzina 24, Nowy Rok też przywitałem bawiąc się z młodzieżą :)) Więc następny Sylwester też może taki być - tylko jeszcze pełniejszy ;), pierwszy raz po prostu wszystkiego się nie przewidzi...     • RE: Nowy 2022r.

      Autor: Adamos325   Data: 2022-01-04, 16:03:19               Odpowiedz

      Aha - i jeszcze jeśli chcesz posłuchać o moich przyszłych przeżyciach podróżniczych i teatralnych - to podaj mi swój telefon, e-mail lub jakieś namiary, gdzie mam Cię szukać... ;) Przynajmniej w przybliżeniu, uparty jestem, to myślę że sobie poradzę jeśli będę wiedział w jakim kierunku mam iść :)     • RE: Nowy 2022r.

      Autor: fatum   Data: 2022-01-04, 17:55:11               Odpowiedz

      Miałam przeczucie,że będziesz w innym miejscu niż zaplanowałeś. I się okazało,że faktycznie byłeś w innym miejscu.Nieco smutne,że pieniądze pokrzyżowały Twoje plany.Gdybyś był bliżej mnie, to bym Ci dorzuciła grosza.Może innym razem się to uda. Ojjjjeeejjj! No,dużo napisałeś. Mam co czytać.Dzięki. Mi też dobrze było i ogólnie z radością wkroczyłam w ten Nowy Rok 2022. Córka kocha mnie. Mąż nadal kocha, więc szafa gra. I zdrowie też mi dopisuje.Pozdrawiam serdecznie i z nadzieją, że znów coś tam długiego napiszesz. Papa.    • RE: Nowy 2022r.

     Autor: Adamos325   Data: 2022-01-04, 16:12:17               Odpowiedz

     Aa, jeszcze pytałaś o aktora, aktorkę która wpadła mi w oko... - masz rację, zawsze znajdzie się w przedstawieniu ktoś kto wywrze na nas większe wrażenie. Jego gra, ekspresja czy uroda - i to niezależnie od płci :) Tym razem tym kimś była Grażyna Barszczewska - "stara ale jara" :))) Z niejednym młodym by sobie dała radę... ;) Gra, bardzo dobra!!