Forum dyskusyjne

RE: Czego najbardziej żałujecie?

Autor: 124she   Data: 2021-12-01, 22:45:44               

"Ja nie lubiłam jego znajomych. Nie spotykałam się z nimi i nie żałuję, że nie utrzymujemy kontaktu. Także nie. Moi znajomi jego za dobrze też nie znali. Co innego rodzina, tu mieliśmy dobre kontakty i z mojej i z jego strony."

To Ci powiem, że już nie mam pomysłu, żeby to jakoś wytłumaczyć ale przyro mi bardzo, że tak to się potoczyło u Ciebie:( To mocno przeczy mojemu podejściu i jakimś ideałom, że w jakiś sposób jest się za tych swoich ludzi odpowiedzialnym.

"Poza tym to ciągle są przypadkowe znajomości. Równie dobrze mogłabym poznać kogoś w sklepie spożywczym robiąc zakupy. Więc tak naprawdę można żyć tylko nadzieją, że kogoś takiego się spotka. Ale to wcale nie musi nastąpić. Niezbyt pocieszające."

No w sumie tak jest, że to przypadkiem natrafiamy na osobę, która nadaje na tych samych falach ale w sumie im więcej ludzi poznajemy tym szansa jest większa:) na pewno nie zaszkodzi robienie rzeczy gdzie się poznaje nowych ludzi nie wiem jakiś kurs językowy, kurs tańca. Jeszcze mi się skojarzył taki koleś co po przeprowadzce do nowego miasta brał laptopa i uczył się czy pracował przesiadując w kawiarni przy okazji ludzi poznając a przeprowadził się właśnie z małej miejscowości do dużego miasta celowo, żeby być wśród młodych ludzi i kogoś poznać.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku