Forum dyskusyjne

RE: Ktoś z was chodzi do psychiatry w Toruniu?

Autor: mimbla1   Data: 2021-05-24, 11:36:32               

Beata7,
co do zasady osoba pełnoletnia, która nie jest ubezwłasnowolniona sama decyduje czyi do jakiego lekarza chce się udać po pomoc. I sama to załatwia.

Co do reszty Twoich pytań to po prostu nie wiem. Wiem, że w pandemii bardzo zwiększono możliwości załatwiania różnych spraw drogą mailową, także na NFZ. Dotyczy to także umawiania wizyt u lekarzy NFZ. Czas oczekiwania jest długi,jeśli się chce szybko trzeba szukać prywatnie, w większych miastach nie jest tu zauważalnie lepiej niż w mniejszych.
Jeżeli jest możliwość umówienia wizyty drogą mailową to zwykle jest to informacja podana gdzieś na stronie danej placówki. Czasem w zakładce kontakt, czasem jest link do ich maila.
Tak ogólnie, skoro dałaś radę się na forum zarejestrować i piszesz do nas wnioskuję, że z internetem lepiej sobie radzisz niż z kontaktem bezpośrednim, stąd moja sugestia, byś skorzystała z drogi mailowej. Placówki NFZ zwykle mają jakieś swoje strony, możesz sobie nieśpiesznie taką stronę oglądać, bez presji i specjalnego stresu. Aż znajdziesz potrzebne informacje.

Krok po kroku nikt z nas z forum Cię z lekarzem w konkretnej placówce nie umówi. Ale sądzę, że jak podejdziesz do sprawy spokojniej to dasz radę:)

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku