Forum dyskusyjne

RE: Dla Samotnika / Przełom 2021/2022 rok

Autor: sysRq3   Data: 2020-12-31, 23:04:38               


Wiedz o tym i niech jasnym Tobie będzie, że ze świata musi zniknąć kilka miliardów ludzi w ciągu 3,5 roku.
- https://youtu.be/JxDAv9VJqjY?t=86
Bóg pozwoli na to, a ludzie nie zostali zdemoralizowani bez przyczyny. Tam gdzie grzech i brak Boga, tam góruje nad człowiekiem śmierć, która już nie może się doczekać aż wyciągnie ręce po ludzkie dusze, które wprowadzi do nienasyconego Szeolu.
-https://pasteboard.co/JHwR0Qc.jpg

Ten cel zostanie zrealizowany różnymi drogami- pewne również na drodze szczepień ale niekoniecznie tych które teraz się odbywają tylko późniejszych. Teraz szczepienia mają zyskać na wiarygodności, ale te późniejsze mogą już być groźniejsze.
Ludzie będą w dużej mierze ginąć w zamieszkach, atakach terrorystycznych w Europie, w wojnie powszechniej, przez głód, zarazy i kataklizmy. Kościoły w Polsce będą płonąć. Biblia przekazuje nam jako odbiorcom, że strasznie będzie spustoszona Ziemia, a mieszkańców zostaje niewielu na jej powierzchni. Jest to dzień kary na mieszkańcach Ziemi. Czas łaski dobiega końca, a miara grzechów ludzkości osiąga stan jak za dni Noego.
-Nadchodzi czas karania.
Niebawem wszyscy się o tym przekonamy. To raptem rok czasu aż oficjalnie skończy się iluzoryczny świat rozkoszy, a zacznie się biadanie nad utratą tej nędznej iluzji.

Izajasza 24:1-13
1. Oto Pan pustoszy ziemię, niszczy ją i przewraca jej powierzchnię, a mieszkańców jej rozprasza.
2. I będzie dotknięty jak lud, tak kapłan, jak sługa, tak jego pan, jak służąca, tak jej pani, jak nabywca, tak sprzedawca, jak pożyczkę dający, tak biorący ją, jak wierzyciel, tak jego dłużnik.
3. Okropnie spustoszona będzie ziemia i bezgranicznie rozdrapana, bo Pan wydał taki wyrok.
4. Żałośnie wygląda ziemia, zmarniała; świat opadł z sił, niszczeje, niebo wraz z ziemią się wyczerpały.
5. Ziemia została splugawiona przez swoich mieszkańców, bo pogwałcili prawa, przestąpili przykazania, złamali wieczyste przymierze.
6. Dlatego ziemię pochłania przekleństwo, a jej mieszkańcy odpokutowują; dlatego się przerzedzają mieszkańcy ziemi i mało ludzi zostało.
7. Młode wino w smutku, winnica podupadła, wzdychają wszyscy ludzie wesołego serca.
8. Ustała wesołość bębenków, ucichła wrzawa hulających, umilkł wesoły dźwięk cytr.
9. Nie piją wina wśród pieśni, sycera gorzknieje pijakom.
10. Zburzone jest miasto chaosu, dom każdy zamknięty od wejścia.
11. Na ulicach narzekanie na brak wina. Minęła wszelka radość, wesele odeszło z ziemi.
12. Tylko pustka została w mieście i brama rozbita w kawałki.
13. Tak bowiem będzie na środku ziemi pomiędzy narodami, jak przy otrząsaniu oliwek, jak ostatki winogron po winobraniu.


Jak ci smutno i chcesz popełnić samobójstwo uciekając przed tym co nadchodzi to pamiętaj, że śmierć nie istnieje.
W te święta popełniło samobójstwo dwóch młodych ludzi. Kobieta i facet dwudziestolatkowie stali na torach i jak myślisz, gdzie teraz są...?
Dokładnie tam, gdzie była ta kobieta z tego świadectwa. Dokładnie w tym samym miejscu.

- https://www.youtube.com/watch?v=sJBPp1e-nFQ

Od bólu nie uciekniesz, a sens w bezsensie znajdziesz tylko na wąskiej drodze na której wszystkie drogowskazy mają napis "prawda"-to właśnie ten szlak zaprowadzi Ciebie na przestronne pastwisko. Da Tobie życie w obfitości.

Większość idzie na zatracenie, a nawet tych optymistów co znaków nie widzą, którzy więcej umiłowali wesołość niż prawde. Nie idź za nimi jak ślepa owca, której telewizor wypalił oczy, a fale radiowe przytępiły słuch. Najbardziej krzywdę im uczynił strach, który władował ich w kłamstwo że "będzie dobrze" mimo że nie nie będzie dobrze. Jeśli już to tylko pokładającym szczerą ufność w Stwórcy będzie dobrze. Tacy choćby umarli, żyć będą.

Niech Bóg da im wszystkim opamiętanie z tej ignorancji i niech pokutują z własnych grzechów w przyszłym roku.

Kaznodziei 7:2-3
2. Lepiej iść do domu żałoby, niż iść do domu biesiady; bo tam widzi się kres wszystkich ludzi, a żyjący powinien brać to sobie do serca.
3. Lepszy jest smutek niż śmiech, bo gdy smutek jest na twarzy, serce staje się lepsze.

Obserwuj ten nadchodzący rok.

Jest nadzieja!

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku