Forum dyskusyjne

RE: Dla Samotnika / Przełom 2021/2022 rok

Autor: sysRq3   Data: 2020-12-25, 13:18:05               

Wróćmy na chwile do tych nieszczęsnych kobiecych genitaliów co zasiały takie zgorszenie. Wbrew pozorom nic mi się z głową nie porobiło- hehe. Takie są fakty, że na świecie męskiego członka symbolizuje obelisk, a kobiece narządy symbolizuje kształt zbliżony do owalnego, z którego najczęściej coś wychodzi i symbolizuje to narodziny/życie.

1. Przykład. Obraz "zmartwychwstanie" autorstwa Pietro Perugino
https://en.wikipedia.org/wiki/San_Francesco_al_Prato_Resurrection
2. Przykład. Figurki lub obrazy najczęściej uważane za maryjne, na których postać jest centralnie ustawiona właśnie na tle czegoś przypominającego omawiane miejsce. https://i.ibb.co/P6GvGgP/324.jpg
3. Przykład. Z tej animacji którą dałem https://ibb.co/nmLRwKJ ewidentnie nie jest to przypadek, ale właśnie symbolizuje przyjście mesjasza na świat. Dodajmy, że fałszywego Chrystusa któremu cały świat będzie walić pokłony. Wy zaakceptujecie jak własnego?- Hehe.
4 Przykład. Najlepszy i najciekawszy przykład.
Malowidło z sali plenarnej Rady Bezpieczeństwa ONZ https://i.ibb.co/X42wv6X/vZ4iM4p.jpg Przyjrzyj się dobrze uściskowi dłoni, to jest uścisk masoński czy jaki? Ktoś się spotkał kiedyś z takim uściskiem?- Hehe https://i.ibb.co/4VJ5chP/onz.jpg
Cały ten motyw przestawia nic innego jak narodziny grzechu w Edenie- zawarcie jakiegoś dziwnego przymierza. Tylko że ta organizacja nie zajmuje się sprawami religijnymi i tu jest cały pies pogrzebany. Świat do Ciebie krzyczy przekazami, a Ty nie widzisz??

https://pl.wikipedia.org/wiki/Rada_Bezpiecze%C5%84stwa_Organizacji_Narod%C3%B3w_Zjednoczonych

Do tego białego ptaszyska jeszcze dojdziemy.

Samotnik. Ja nadaje teraz sens twojemu życiu. W życiu najważniejsze pytanie jakie musisz rozwikłać jest takie kim jesteś i dlaczego jesteś. Poznanie prawdy jest najważniejsze i najcenniejsze co możesz odkryć. Nie zrobie tego za Ciebie, ja jedynie rzucam ziarna na ziemie. Nie wiem czy ta ziemia jest jałowa, czy żyzna. Tego nie wiem.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku