Forum dyskusyjne

RE: Fatumcia i /sysRq/sysRq2/sysRq3

Autor: sysRq3   Data: 2020-12-22, 18:34:25               

"Widzę,że sensu nie ma przekonywać Ciebie,że nie wykonuję zawodu psychologa."

Wykonywałaś taki zawód, masz wykształcenie psychologiczne.

Niech nasze słowa świadczą przeciwko nam. Publicznie je wypowiadamy i publicznie są odczytywane- miejmy świadomość co o nas mówią. One to są krzyczącymi świadkami o nas samych.

"Teraz przygotowuję się mentalnie na Wielkie Wydarzenie które będzie 24grudnia jak co roku.Jeśli jesteś wierzącą Osobą,to wiesz co będzie.Tak.Narodzi się w naszych sercach.Twoim też.-:)"

Świętobliwa mgr Małgorzato, ale czy Ty nie wierzysz aby czasem w New Age- pomieszanie z poplątaniem? Mam wrażenie, że wierzysz. Czasami odnoszę wrażenie, że tyle masz z Jezusem wspólnego że zgorszyłabyś się nim gdybyś go spotkała, bo byś nie rozumiała co do Ciebie mówi- nie jest tak? On uwielbiał gorszyć, bo wiedział że to jedyny sposób na obnażenie ludzkich serc. Jak się gorszysz Biblią, to gorszysz się Jezusem, a przecież się nią gorszysz. Szukasz w życiu tylko pozytywnych, dobrych informacji a Biblia zawiera również sporo "negatywnej wibracji". Jak zamiast chęci zrozumienia, osądzasz, to nie masz w sobie miłości Bożej. Po co się oszukujesz? -Hehe.
Żyj w prawdzie.

Jezus się nie urodził 24/25 grudnia, ale takie informacje pewnie już spotkałaś. W życiu trzeba mieć pragnienie prawdy w sercu i gorącą miłość do niej, by chcieć ją odszukać, a jeszcze większą, by chcieć ją zaakceptować. Ludzie nie szukają prawdy tam gdzie jest dyskomfort i zgorszenie bo brakuje im tej miłości- tej pasji, dlatego nigdy jej nie odnajdują.
Szukają zawsze tego co łechcze ich ucho albo co gorsza - nieszczere serce.
Jezus nie prosił abyś obchodziła jego narodziny. To pogańskie świątki dla ludzi którym nie robi różnicy co świętują aby się tylko najeść i napić jak przystało na mentalność pogan, albo ludzi wierzących ale nie znających jeszcze prawdy o tym co tak naprawdę świętują.
Powinniśmy obchodzić Paschę- jego śmierć. Dlaczego? Ponieważ jego śmierć to życie jego i życie twoje. Tymczasem obchodzisz jego cielesne narodziny, podlegające biologicznej śmierci zamiast świętować narodziny nowego stworzenia, które jest darowane wszystkim wierzącym.

Tak jest.

Ten dzień powinien być międzynarodowym świętem dwulicowości.
-Ponieważ tym właśnie jest.
Ja będę w ten wieczór w lesie. W ciemności -hehe. Interpretuj to sobie jak chcesz. Z dala od tych światełek, z dala od tej wyniosłej galowej atmosfery. Z dala od świeżo wypakowanych śmierdzących chińskim plastikiem prezentów.
Będę się inhalował zapachem ściętej sosny. Będzie deszcz który będzie padał. Deszczem który będzie padał -deszczem. Czegoś prawdziwego, jak błoto, muszę doznać. W ten dzień, właśnie w ten. Czegoś żywego, najlepiej - zimnego, co ożywia gruczoły dotyku. Delikatnego.
-Powrócę o świcie. Brudny, mokry, zziębnięty i obolały.
Wtedy Wy, będzie się głaskać po brzuszku i mówić jak was boli...
Świętujecie narodziny tego, którym się gorszycie i którego odrzucaliście. Sprzedaliście jego ból za wasz komfort. Jego prawdę przemieniliście w oszustwo.
Słowa Jego są dla was niczym.
Hehe.

Spójrz również na twoje podejście do tego co się dzieje na świecie. Ty się oszukujesz, wmawiasz w sobie że będzie dobrze zamiast skonfrontować swoje życie z prawdą o tym doczesnym życiu. O próbie, która przychodzi na wszystkich mieszkańców Ziemi. Jezus powiedziałbym Tobie to co niżej, mnie by powiedział co innego. Coś szorstkiego jak miał czasem w zwyczaju, ale na pewno nie że jestem obłudnikiem bo nim nie jestem. Ty jesteś - o b ł u d n i k i e m? Przemyśl.
Polecam ten werset z Łukasza 12:54-57

54. Powiedział też do tłumów: Gdy zobaczycie chmurę pojawiającą się od zachodu, zaraz mówicie: Deszcz nadchodzi, i tak jest.
55. A gdy południowy wiatr zawieje, mówicie: Będzie upał, i tak jest.
56. Obłudnicy! Zjawiska ziemi i nieba umiecie rozpoznać, a jakże więc nie umiecie rozpoznać obecnego czasu?
57. Dlaczego więc sami z siebie nie umiecie osądzić, co jest sprawiedliwe?

Życzę Tobie dużo przemyśleń nad słowami Jezusa.

Psychoanalizy
błędne
diagnozy
twoje
przeznaczanie
la
la
la.
Taka
sytuacja.

Hemoglobina.(-:

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku