Forum dyskusyjne

RE: Fatumcia i /sysRq/sysRq2/sysRq3

Autor: sysRq3   Data: 2020-12-20, 23:23:21               

To nie jest kokon tylko szklana kula hehe. Spójrz w jakim kokonie żyjesz utkanym z cienkiej nici kłamstw? Już nawet przedmiotów nie rozróżniasz i to tylko dlatego bo coś nazwano nieadekwatnie do rzeczywistości. :^)
Będę pisał coś do Samotnika, więc możesz skorzystać z tej "tajemnej wiedzy" którą tutaj objawie publicznie.

Najchętniej bym tutaj ludziom cierpiącym rzucił prawdą w twarz jak tortem urodzinowym. To chyba ostatnia rzecz jaką mogę zrobić na tym forum. Przerazić ludzi to mój obowiązek, strach odgrywa kluczową role w naszym życiu i czasami skłania nas do pokuty zamiast wmawiania w siebie, że będzie dobrze. Dobrze to będzie po śmierci, o ile nie trafisz pośród demony które będą cie kąsać jak węże hehe.

Prawda. O niej można jedynie poinformować, być posłańcem złej nowiny wśród wesołków, pieśnią żałobną pośród przechodniów z uszami zatkanymi muzyką. Obśmianą przeszkodą na drodze przezornych. Niejasnym głosem szaleńcy na drodze gwarnej i ślepej. Niedoczekaniem zniecierpliwionych. No i wreszcie - zapowiedzią zagłady dla miliardów istnień ludzkich, które były hodowane na dzień, godzinę i sekundę tej jednej chwili. Ich przeznaczenie się dopełnia, lecz twoje życie zależy od twojego pojmowania życia. Jakie ono jest? Czy rozumiesz sens cierpienia, które ma nas dotknąć? Ja wiem że zasługuje na cierpienie, bo jem jajka z chowu klatkowego. Ty już pojęłaś?

Jesteśmy bardzo blisko rozpadu struktur ego tego świata.
Po tym rozpadzie długo nie dojdziemy do siebie -hehe. ;)

To będzie straszne co napisze. Bójcie się ludzie prawdy, tylko ona może was wyzwolić ze spokojnego snu od dnia narodzin do naturalnej śmierci. Alleluja! Chwalmy Pana.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku