Forum dyskusyjne

RE: Dla fatum, która zdania nie zmieni, bo wie lepiej.

Autor: bezogonka   Data: 2020-09-27, 08:41:23               

mrrru:-)
Mamy do dyspozycji ten sam"śmietnik" plus prawem fartu, jednostkową ocenę ludzi, którzy to komentują, bądź zdarzyć się może opinia osoby, która w jakiś sposób brała udział itd.itp.
Skoro Twoim zdaniem problemy ze szczepionkami w Afryce , wcześniej w Indiach, nie mają oparcia w rzeczywistości, to co ja mogę Ci zaoferować w sprawach przekonań? :-))

To tak jak z koronawirusem. Jedni twierdzą, że człowiek przy nim grzebał a inni uważają, że jest naturalny.
Tymczasem nie mamy takiej wiedzy,by w stu procentach udowodnić jedno bądź drugie.
Nasze przekonania opierają się na poszlakowych dowodach.
Dla mnie np.interesujące wydają się badania prowadzone nad MERS, w których myszy nie chciały przyjąć tego wirusa(kilka lat przed pandemią)(szczątkowe inf.w sieci a o resztę proszę się wystarać na uniwersytetach :- ) ) a po epidemii SARS(epidemia wyszła z laboratorium..chyba, że to też podlega dyskusji?). Równie interesującym jest, dwa lata przed pandemią covid-19, komunikat WHO o potrzebie przygotowania się do takiej sytuacji. Wreszcie bardzo interesującym jest fakt wizyty minister Chin w laboratorium w Wuhan, jak i fakt, że duża część laboratoriów BSL-4 została świecie została zamknięta..itd.itp.
I to wszystko zdarza się w ciągu kilku lat od tej nieszczęsnej pracy naukowej nad MERS..

Doskonale chyba zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy pionkami w rękach innych i to widać na każdym kroku.
Czasem przyświeca komuś(jednostkowo) szczytny cel bądź idea ale i on nie jest jedynym,który bierze udział w tych przedsięwzięciach,prawda czy nie?mrrruuu

Nie ma o co kruszyć kopii ani siać paniki ale prawdą jest, że niewiele wiemy o tym co naprawdę się dzieje. A jeśli nie wiemy..to ja wolę się interesować,szukać,pytać,dyskutować..

Strasznie przeciągnęłam ten post ale czasem inaczej się nie umie ;-))

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku