Forum dyskusyjne

Dla fatum, która zdania nie zmieni, bo wie lepiej.

Autor: mrrru   Data: 2020-09-26, 16:09:31               

"Nie daj się omamić, koronawirus nie jest taki morderczy jak to media lansują w TV. Bill Gates chce doprowadzić do zaszczepienia społeczeństwa najnowszymi szczepionkami wyposażonymi w nano technologię, która pozwoli na dowolne mordowanie czy kontrolę ludzi."

To wystarczy, żeby całą resztę treści odrzucić jako manipulacje.

Nie znam się na psychiatrii, ale kojarzy mi się to z manią prześladowczą. To się podobno leczy. Dopóki zwala się własne schizy na jakiś "operatorów", to nic się z tym nie da zrobić.

Dlatego cała ta teoria "mind control" jest szkodliwa. Bo skoro "jakś ktoś" robi coś człowiekowi, to człowiek jest bezsilny. Jak dopuści do siebie myśł, że sam sobie takie rzeczy tworzy w głowie - to jest szansa na podjęcie leczenia. Ludzie, którzy utwierdzają innych w istnieniu zewnętrznej przyczyny takich stanów są SZKODLIWI.

Poszerzyłem sobie horyzonty o kolejne przykłady ludzkiej głupoty i za to jestem wdzięczny. Było "trochę smieszno, trochę straszno". Zgodzę się tu ze słynnym stwierdzeniem pana Lema. Mam nadzieję, że więcej na ten temat nie będę musiał się wypowiadać.

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku