Forum dyskusyjne

RE: Miłosierdzie Boże w moim życiu

Autor: Adamos325   Data: 2020-04-20, 21:06:57               

Trochę masz rację, po części współczesna religia ma sporo powiązań z kasą... - no, ale jako ludzie, za coś też musimy żyć, i realizować swoje czasami pragnienia lub słabości ;))
Ale pierwsza religia, którą założył Jezus - nie była religią strachu, nie o to mu chodziło... - tylko religią MIŁOŚCI. Tylko żeby to zrozumieć trzeba trochę głębiej wniknąć - to ludzie bardziej nas straszą poprzez religię, żeby móc też realizować swoje pragnienia. Wczorajsze święto to potwierdza - o tej bezgranicznej Miłości Bożej... A tak, mnie też straszno Bogiem i religią i piekłem w dzieciństwie - ale... przecież miłość i strach to dwa przeciwstawne pojęcia. Człowieka tylko miłość tak naprawdę może przekonać... - strach to tylko płytkość i powierzchowność, i z czasem tak naprawdę choroba. ZGADZAM SIĘ z Tobą

A kiedy Fatum wróci i przedstawi nam swoje najnowsze hipotezy i odkrycia, i się z nami pośmieje i inteligentnie poprzekomarza? Masz jakieś namiary? Może ona odpłynęła odkrywać inne lądy lub już zaświaty... ;( :)))

Ps. A mówiła że tak mnie kocha. Ach te kobiety... ;)

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku