Forum dyskusyjne

RE: Chcesz zarazić miłością do życia? (polityków).....

Autor: Adamos325   Data: 2018-07-21, 11:33:50               

Róże cały czas wącham - i w różanym zapachu cały czas przebywam... ;)) - także całkiem źle ze mną jeszcze nie jest :) Za jasną stroną mocy i życia też jestem! - choć interesuję się prawie wszystkim po trochu, co pewnie całkiem dobre nie jest! - ciekawość drugą naturą człowieka :)

O Buddzie, mantrach i Mistrzach - poczytam, ale trochę później..., bliżej jesieni, jak będzie więcej czasu, teraz muszę pilnować Róż ;d Choć... jak tak Bezogonka pisze - jak czarna magia i moc zaczyna pomału w nią wchodzić i przez nią przepływać... - to zapala mi się czerwone światełko - żeby wszystkiego nie dotykać - no, ale spróbuję, ciekawość zwycięża ;)) Z buddystami, orientem już trochę miałem do czynienia - więc poprowadzę ten taniec jeszcze raz... Tym bardziej, że Bezogonka jest motylem i lubi tańczyć. Ty też Fatum? :)

A tak, poza tym - to ostatnio jestem w Gruzji i delektuję się smacznym winem... - ZAPRASZAM :) Tak, Gruzja jest wielka - patrzę na nią bez strachu - choć jest trochę nieuporządkowana, ale wesoła i ładna :)

Ale Ty jesteś Empatyczna... Uważaj na narcyzów, egocentryków i socjopatów ;))

ps. Dziś mam dla Was lekko zaróżowione róże ;)

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku