Forum dyskusyjne

RE: Zwykłe rozmowy.Urlopy

Autor: bezogonka   Data: 2018-07-10, 17:53:30               

Droga fatum :)
To prawda! Weszłam dziś na forum i przeczytałam Twoje słowa. Czytasz w moim myślach :D . Jestem idealna. Widzę idealnych ludzi wokół. Wspieram ich w tym. Uśmiecham się i biegam do lasu w wolnej chwili, by słuchać listków brzozy wibrujących na wietrze..by czuć pod palcami idealną Ziemię..by chwytać oddech lasu jak balsam ..by ptaki na drzewach koiły moje zmysły..a słoneczny powiew łagodził zmęczone myśli ..by ta idealna cisza, chwilę przed burzą, która przynosi ulgę spragnionym ciałom roślinnej szaty,tchnęła we mnie wartość czekania.
Nie jest łatwo wychodzić do ludzi i słuchać ich tyle lat..i tylko czasem złowić słowo natchnione wiarą, że ani czas, ani śmierć nie ma do nich dostępu.
Nie jest łatwo wychodzić do ludzi i patrzeć na skroś nich..gdy wiją się w nich niewiara i niemoc podczas, gdy mają wszystko, by kochać i być szczęśliwymi..gdy bariery,w które wierzą są tak silne, że czysta świadomość, która ich otacza zewsząd ,widziana jest jako omam, mara i w sukurs temu widzeniu przychodzi religia..
Ale ufność zwycięża codziennie,bo droga długa przede mną a skrócić jej nie sposób w tak warunkowanym świecie.
Wciąż ,fatum, stwarzam siebie.
Jestem w ciągłej kreacji siebie.
Ale nie dla siebie przecież lecz dla innych się stwarzam, bo siebie mam.
fatum..
To trudny moment.
Dla naszego świata.
Pozdrawiam Cię ciepło

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku