Forum dyskusyjne

Przeczytaj komentowany artykuł

Alienacja rodzicielska i jej negatywne skutki oraz problemy dziecka wychowywanego przez jednego rodzica

Autor: grandpiter   Data: 2015-04-26, 11:53:19               

Właściwie obraz Panstwa wyłaniają cy sie z artykułu niesie z sobą przerazajacy widok. W role spolecznych samoregulacji jakie byłyby w państwie zyjacym zgodnie z zasadami boskimi weszly regulacje stalinowskiego nowego świata, obecnie tylko przypieczetowane konwencjami zalewajacymi nasze oglupione panstwo z unii europejskiej.
Rodzina jako bastion normalnego Panstwa, nastepnie oddolnie tworzone spoleczne organizacje , parafie, stowarzyszenia sasiedzkiej pomocy, oparte na przyjazni i wspolnej dzialalnosci, zostaly przez system wyrugowane. Żyjemy w oglupianym mediami i edukacja świecie zatomizowanych czlonkow społeczeństwa, które w pojedynkę przy najmniejszym zawirowaniu zyciowym sa bezradne. Proste sprawy, ktore rozwiazujemy sami w najblizszym otoczeniu jawia sie jako nierozwiazywalne, zreszta typowe dla komuny, ktora tworzy problemy nieznane nigdzie na świecie.
Akurat otwiera się przed nami szansa wybrania normalnego czlowieka w dniu 10 maja jest nim Grzegorz Braun to on pomoze rodakom postawic wszystko z powrotem z glowy na nogi. Rodzina , kosciol, szkola, strzelnica.
Sprawy ,ktore powinny byc rozwiazywane w najblizszym gronie jakim jest rozwod niezgoda rodzicow i ich wplyw na dzieci, stalinowskie prawo zostawia niekompetentnym amoralnym sądom, korzystaja na tym przewaznie kobiety, rozbijajac rodzinę i konfrontujac dzieci z ojcami zamiast szukać rozwiazan wspierania dzieci w ich trudnych zyciowych momentach. O facetach bydlakach , ktorzy porzucaja swoje dzieci i żony , dla prymitywnych zachcianek nie wspominam , bo jest ich mniejszość.
Rodziny katolickie maja jeszcze ratunek w parafiach, natomiast ateisci i im podobni niezdolni sa do stworzenia wlasciwych relacj spolecznych i wsrod nich, jest najwiecej aborcji, rozwodów, wielokrotnych zwiazkow na kocią łapę . To oni wychowuja następne pokolenia takich samych wyalienowanych ulomnych spolecznie osobnikow, niezdolnych do stworzenia zwiazkow opartych na miłości bliźniego. Sam popęd seksualny nie wystarczy , zeby cywilizacja istniała, musi byc więź oparta na milosci blizniego. Rugowanie tego z poparciem policji i urzędów jak wPolsce, doprowadzi nas do zagłady. Jak stawimy czoło wrogowi z zagranicy jesli we wlasnym państwie nie potrafimy się zorganizować

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku