Forum dyskusyjne

Przeczytaj komentowany artykuł

każdy przecież patrzy na świat całkiem inaczej...

Autor: 14letnia dziewczyna z gimnazjum   Data: 2008-05-22, 13:50:29               

Czy wy zawsze się musicie kłócić!?
i niby nie ma odwiecznej walki płci?! skoro każdy ze sobą walczy!

ja jestem, feministką,malutką ,bo uważam,że często zachowujecie się do nas grubiańsko i wrednie zostałam nią od kiedy wy(faceci,chłopcy mężczyźni-jak tam siębie nazywacie) zaczeliście mnie i inne dziewczyny traktować z góry,jako te gorsze!

takie rzeczy jak poniżanie nas kobiet,dziewzyn zaczyna się bardzo wcześnie.ale to wy zaczynacie ,to wy nas popychacie i śmiejecie się ,że nie możemy wstać!
a później się dziwicie ,że za 10-20 lat boimy się was i chcemy doprowadzić do tzw.równouprawnienia.Ja uważam,że to zły pomysł ,bo każdy jest inny.

I zgadzam się,że wy jesteście silniejsi,inteligentniejsi,nabieracie dystansu i nie przejmujecie się emocjami.Ale wy jeśyteście "lepsi" po to by chronić nas,kobiety.A wy traktujecie nas często jak zabawki.I zamiast nam pomóc często nas "popychacie,spychacie".wykorzystujecie to przeciwko nam.A my jesteśmy tylko taką wisienką na waszym torcie,która nie może się zepsuć i ma być piękna i zwykle to dzięki niej ten tort jest taki smaczny...
Zastanówcie się też nad waszym postępowaniem,a sądze,że jak delikatnie by uśwaidomić to "feministkom" to odpuściły by,gdybyście dali im tylko właśnie to poczucie bezpieczeństwa...

Odpowiedz


Sortuj:     Pokaż treść wszystkich wpisów w wątku