Gorące wiadomości

#zostajewdomu - Wspólna akcja Rzecznika Praw Dziecka i młodych artystów

Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak wraz z młodymi gwiazdami Universal Music Polska zorganizowali akcję #zostajewdomu, której celem jest zachęcenie dzieci i młodzieży do pozostania w domu, pokazanie im, że ich idole robią to samo, ale że wymuszona przez epidemię kwarantanna nie oznacza nudy i bezczynności.

Viki Gabor, Roksana Węgiel, 4Dreamers, AniKa Dąbrowska, Alicja Szemplińska, Adam Kubera, Carla Fernandes, Marcelina Szlachic, Zuza Jabłońska - wszyscy oni za pośrednictwem internetu będą występować na żywo dla swoich fanów. A słynna tancerka i prezenterka Ida Nowakowska pomoże młodym internautom nauczyć się kroków tanecznych, by wspólnie z gwiazdami mogli tańczyć ich największe hity.

Na profilu PopSztos na Instagramie codziennie o tej samej porze będą pojawiać się internetowe relacje na żywo w wykonaniu młodych polskich gwiazd. Start każdej jest przewidziany na godzinę 15.00. Dodatkowo na kanale PopSztos na Youtube będzie można obejrzeć specjalne koncerty gwiazd.

Akcja ma promować ruch i ćwiczenia, a także poszerzanie wiedzy o prawach dziecka poprzez udział w quizach. Główną atrakcją będzie możliwość uczestniczenia w programie na żywo. Każdy występ będzie zakładać interakcję z widzami - możliwość zadania pytań w trakcie programu. Podczas relacji młode gwiazdy muzyki będą zachęcać internautów do wspólnej zabawy - np. nauki układów choreograficznych, wspólnego śpiewania, quizów wiedzy czy nagrywania własnych filmików. Będą też organizowane konkursy.

- Bądźcie z nami. Razem pokażemy, że podczas domowej kwarantanny nie trzeba się nudzić. Będziemy się dobrze bawić i poznawać ciekawych ludzi. Razem wygramy z wirusem - zachęca młodych internautów Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak.

Tu weźmiesz udział w akcji Rzecznika Praw Dziecka i polskich gwiazd #zostajewdomu:


Kalendarium relacji (wersja robocza, może ulec zmianie):
  • 29.03 - live 4Dreamers / koncert Adam Kubera
  • 30.03 - live Marcelina Szlachcic
  • 31.03 - live Roksana Węgiel / koncert Carla Fernandes
  • 1.04 - live Ida Nowakowska / Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak
  • 2.04 - live Viki Gabor
  • 3.04 - live Zuza Jabłońska / koncert Marcelina Szlachcic
  • 4.04 - live AniKa Dąbrowska

Opublikowano: 2020-03-29

Źródło: Rzecznik Praw Dziecka


Zobacz więcej wiadomościŻaden Czytelnik nie napisał jeszcze swojego komentarza. Napisz swój komentarz