Rejestracja

 

login:
email:*
hasło:
powtórz hasło:

*Adres e-mail potrzebny będzie tylko do potwierdzenia rejestracji i ewentualnie do przypomnienia hasła.

Regulamin Forum

 1. Użytkownik Forum publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Psychologia.net.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników na łamach Forum.
 2. Zamieszczając wpis na Forum, Użytkownik wyraża zgodę na jego bezterminową publikację. Użytkownik Forum nie może potem żądać usunięcia własnego wpisu. Zalecamy ostrożność w podawaniu na Forum bliższych danych osobowych, pozwalających zidentyfikować autora bardzo osobistej wypowiedzi.
 3. Zakazane jest umieszczanie przez Użytkowników na łamach Forum treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc.
 4. Zakazane jest używanie Forum do zniesławiania kogokolwiek. Ponieważ redakcja portalu nie zamierza badać zasadności oskarżeń, wszelkie zniesławiające oskarżenia, wysuwane wobec osób wymienionych z imienia i nazwiska będą usuwane.
 5. Zakazane jest używanie na forum wulgaryzmów oraz wyzwisk.
 6. Zakazane jest umieszczanie przez Użytkowników na łamach Forum treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, naruszających dobre obyczaje, czy zasady netykiety. Intelektualne prowokacje i uszczypliwości wobec innych Użytkowników nie mogą przekraczać granic dobrego smaku.
 7. Zakazane jest również umieszczanie przez Użytkowników na łamach Forum przekazów reklamowych.
 8. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa powyżej, jak również prawo do zablokowania bez ostrzeżenia dostępu do Forum osób naruszających postanowienia regulaminu. W przypadku osób łamiących prawo ich dane zostaną ponadto przekazane policji i prokuraturze.
 9. Redakcja portalu zastrzega sobie także prawo do usuwania wpisów napisanych capslokiem (tj. WIELKIMI LITERAMI), bezwartościowych merytorycznie, niezgodnych z tematyką forum lub zaśmiecających forum.
 10. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do zawieszenia działania lub likwidacji Forum bez podania przyczyn.
 11. Uwagi nt. działania Forum, wpisy naruszające regulamin prosimy zgłaszać na adres:
  admin MAŁPA psychologia.net.pl (wpisując adres należy zamienić słowo "MAŁPA" na znak "@"). Uwagi do administratora publikowane na Forum będą kasowane i pozostaną bez odpowiedzi.
Akceptuję regulamin.