Nowości wydawnicze

Fitness umysłu ze Skalską Fitness

Dagmara Skalska

Burda Publishing Polska, Warszawa 2017.

Poradnik zawierający wiele praktycznych ćwiczeń, które czytelnicy mogą wykonywać każdego dnia w domowym zaciszu. Poradnik może pomóc, gdy przechodzić będziemy przez początkowy okres naszej przemiany, ale także stać się stałym świadkiem naszego nowego życia, gdy zapoznamy się z podstawowymi założeniami treningu i przejdziemy do części praktycznej. Korzystając z książki możemy wziąć udział w 29-dniowym treningu wspierających nawyków lub kreatywnie komunikować się ze swoim intelektem za pomocą listów.

"Fitness umysłu ze Skalską" to bardzo nowocześnie wydana książka-poradnik, która ucieszy tych, którzy mają potrzebę rozwoju. Pozwala ona w domowym zaciszu, bez poklasku zmienić wiele swoich przekonań i zaprzyjaźnić się ze sobą i światem. Pomoże w redukcji stresu i w zwiększeniu satysfakcji z życia.

Autorka jest pisarką i blogerką. Założycielka Projektu Egoistka, wspierającego kobiety w budowaniu wewnętrznej mocy, miłości własnej i autentyczności. Wspólnie z ukochanym mężem - śp. Tomaszem Skalskim - stworzyli filozofię pozytywnego egoizmu. Prowadzi blog projektegoistka.pl i społeczność na FB skupiającą ponad 85 tysięcy osób. Prowadzi swój cykl "Trening pozytywnej egoistki" w "Pytaniu na śniadanie" w TVP, felietonistka magazynu "Samo Zdrowie". Pasjonatka świadomego oddychania i świadomego życia. Malarka. Ukończyła kursy oddechowe Art of living, posiada drugi stopień Reiki, korzysta z buddyjskich narzędzi pracy z umysłem. Certyfikowany nauczyciel Calligraphy Health System. Ze swoimi kampaniami "Egoizm to nie grzech!" dotarła do przeszło 300 tysięcy Polek, bezpośrednio spotkała się z ponad 10 tysiącami kobiet w ramach warsztatów i spotkań.
Oceń książkę:
Zobacz inne książki z roku: 2018/2017/2016/2015/2014/2013/2012/2011/2010/2009/2008/2007/2006/2005/2004

Żaden Czytelnik nie napisał jeszcze swojej recenzji. Przeczytałeś książkę? Napisz swoją recenzję!