Konferencje, szkolenia

Warszawska Konferencja Nowości Psychologicznych PsychoScience 2019

Miejsce:
Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie, ul. Okopowa 59, 01-043 Warszawa
początek: 12-10-2019
koniec: 12-10-2019
Organizator:
Wydział Psychologii Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie, Koło Psychologii Eksperymentalnej i Psychofizjologii AEH
 
Opis:
Dla części magistrantów obrona pracy to zwieńczenie kilkunastu lat nauki i zakończenie przygody z edukacją. Dla innych to dopiero początek - prawdziwych wyzwań naukowych i kariery badawczej. Warszawska Konferencja Nowości Psychologicznych PsychoScience 2019 ma pomóc tym, którzy wyniki swoich dotychczasowych badań chcieliby przedstawić szerszemu gronu i w ten sposób rozpocząć starania o otwarcie przewodu doktorskiego, tym samym umożliwić poszerzanie wiedzy z zakresu psychologii wszystkim zainteresowanym daną dziedziną nauki.

Każdy student psychologii, który chciałby wziąć udział w wydarzeniu i przedstawić swoją pracę, powinien przesłać ustrukturalizowany abstrakt (250-300 słów) do 20 września, a cały artykuł do 30 października 2019 r. Organizatorom zależy na różnorodności prezentowanych tematów, dlatego zgłaszane prace mogą dotyczyć dowolnych zagadnień z zakresu psychologii. 

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich - nie trzeba być studentem psychologii, aby wziąć w nim udział. Jeżeli interesujesz się psychologią i chcesz dowiedzieć się czegoś nowego w danym zakresie, możesz wziąć udział w konferencji jako słuchacz.

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie http://www.psychoscience.vizja.pl.
Opłata:
Udział w konferencji jest bezpłatny.
 
Kontakt:
psychoscience@vizja.pl