Konferencje, szkolenia

VIII Konferencja Trenersko - Coachingowa PROFECTUS "Szkolenia i Coaching - w poszukiwaniu prawdy o własnym przywództwie"

Miejsce:
Wydział Zarza?dzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego,
Kraków
początek: 08-06-2019
koniec: 09-06-2019
Organizator:
Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA Uniwersytetu Jagiellońskiego
 
Opis:
Tegoroczne spotkanie będzie dotyczyło roli przywódcy, lidera, managera. Adresowane jest do profesjonalnych coachów, trenerów, facylitatorów, mentorów, ekspertów HR, managerów oraz wszystkich pasjonatów chcących zwiększyć kompetencje w obszarze coachingu, trenerstwa i facylitacji.

Dzisiejszy lider zmianę zaczyna od siebie. Umiejętność nieustającego uczenia, identyfikacja słabych i mocnych stron oraz zdolność kreowania warunków do nieustannego rozwoju są dziś jednym z fundamentalnych warunków. W dobie kryzysu autorytetów jakakolwiek niespójność komunikatów i działań skutkuje spadkiem zaangażowania pracowników. Integralność i wiarygodność lidera są
istotniejsze niż kiedykolwiek. Najskuteczniejsze firmy na świecie odchodzą od podejścia hierarchicznego. Ważna staje się umiejętność kształtowania i wyznaczania rytmu działań tworzącego angażujące środowisko pracy.

Podczas VIII Konferencji Trenersko - Coachingowej PROFECTUS "Szkolenia i coaching - w poszukiwaniu prawdy o własnym przywództwie" organizatorzy zaproszą Państwa do rozmowy i refleksji nad swoim prawdziwym "ja" w roli przywódczej. Jak poprzez szkolenia, coaching i facylitację zwiększać świadomość w roli, być uczciwym z samym sobą, brać odpowiedzialność, inspirować i prowadzić dając tym samym poczucie bezpieczeństwa.
Kontakt:
Joanna Kudła - Koordynator Główny Komitetu Organizacyjnego Konferencji Profectus
Telefon: 509 838 957
joanna.kudla892@gmail.com