Konferencje, szkolenia

XI Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Oko w oko z adolescencją"

Miejsce:
Wydział Pedagogiki i Psychologii UMCS w Lublinie
początek: 26-04-2019
koniec: 26-04-2019
Organizator:
Koło Naukowe Psychologów UMCS
 
Opis:
Koło Naukowe Psychologów UMCS zaprasza studentów oraz doktorantów do wzięcia udziału w XI edycji Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu "Oko w oko z...", której tegorocznym tematem jest adolescencja.

Celem obrad jest zapoznanie się z najnowszymi doniesieniami oraz najbardziej interesującymi badaniami z obszarów dotyczących wieku dorastania. Zorganizowane zostaną sesje referatowe oraz posterowe, podczas których uczestnicy będą mieli możliwość przedstawienia swoich prac. Konferencję, jak co roku, uświetnią wykłady wygłoszone przez uznanych specjalistów.

Wszystkie nasze poprzednie konferencje z cyklu "Oko w oko z..." cieszyły się dużym zainteresowaniem pracowników naukowych oraz studentów z całej Polski. Tematyka poruszana w poprzednich latach to - przykładowo - neuronauka, internet, cierpienie psychiczne, seksualność, stereotypy, cielesność, nieśmiałość, miłość i agresja.

Uczestnictwo w konferencji (zarówno czynne, jak i bierne) jest bezpłatne oraz zostanie poświadczone stosownym zaświadczeniem.

Link do rejestracji użytkowników czynnych (termin zgłoszeń mija 29 marca 2019 r.):
https://docs.google.com/forms/d/1uFHEZjdPHbA_-E9C0XUGiLJaHXSYKf4x_9Ml3U6s518/viewform?fbclid=IwAR0VzhK8_uDCdQPQgcqlXaQcUpOeSe45TO_rddnlsZH7ALVcfpWJAsBZ-Ik&edit_requested=true

Link do rejestracji użytkowników biernych (rejestracja trwa do 16 kwietnia 2019 r.):
https://docs.google.com/forms/d/1bejNyuMZyBvOWUVUdqewkODStIgx7ZVjvcVVQ9qRoVY/viewform?fbclid=IwAR2MH2sfNih-TiWeYjqtRFdw7g8hlgSktoTeYkGAOebo11IKt5HbE5PjiEM&edit_requested=true
Kontakt:
Fanpage na Facebook'u, na którym pojawiają się na bieżąco nowe informacje:
https://www.facebook.com/Konferencja-Oko-w-oko-z-234446950778082